انشا درباره فداکاری

انشا درباره فداکاری

انشا درمورد فداکاری

فداکاری و از خودگذشتکی اصلی مهم در زندگی و شخص فداکار یک برتری و جایگاه بالاتری نسبت به دیگر انسان ها دارند …فداکاری و از خودگذشتگی اصل مهمی در زندگی که باعث بهبود روابط خانوادگی و اجتماعی میشود .

فداکاری برای هر شخصی و در هر کاری لازم وضروری هست . فداکاری را میتوان از اتش نشان ها اموخت . انها در کار خود بسیار فداکارند و حتی برای انجام کار و وظیفه خود از جان خود نیز میگذرند .

فداکار ترین شخص در همه مردم پدر است . پدر هرکسی برای فرزندان خود هرگونه فداکاری و از خود گذشتگی انجام میدهد و به همین دلیل است که فداکار ترین شخص زندگی هرکسی پدر است .

فداکاری شکل های گوناگونی بین مردم دارد , همچون فداکاری برای وطن که ما شهید های بزرگ و و بلند مرتبه زیادی داریم که برای وطن خویش حتی از جان خود گذشته اند.

فداکاری برای خانواده همچون پدری که تمام وقت خود را با کار کردن میگذراند تا فرزندانش بتوانند در بهترین مدارس و دانشگاه ها درس بخواند و در امکاناتشان برای درس خواندن هیچ کمبودی وجود نداشته باشد .

ما نیز باید در فداکاری و فداکار بودن کوشا باشیم و ان را در برنامه ها و اهداف اصلی زندگیمان قرار دهیم.

گردآوری توسط: تحقیقستان

2445

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان