انشا درمود عاقبت فرار از مدرسه

انشا درمود عاقبت فرار از مدرسه

انشا درمود عاقبت فرار از مدرسه

مدرسه در زندگی ما خیلی تاثیر گذار بوده  زیرا به دلیل اینکه ما در مدرسه سواد خواندن و نوشتن یاد می گیریم و انسان بی سواد مانند انسان کم بینا که نمی تواند جهان اطراف خود را به خوبی ببیند و درک کند .

خیلی از دانش آموزان علاقه ای به مدرسه ندارند و ترک تحصیل می کنند به دلیل اینکه فضای مدرسه برای آن فضایی سنگین و خشک است و بودن در آن محیط برایشان کسل کننده است و گاهی به دلیل سخت گیری های بیش از اندازه مسئولین نیز امکان دل زدگی برای دانش اموزان وجود دارد.

دایی من اصلا به مدرسه و درس علاقه ای نداشت و معلمان نیز به دلیل نخواندن درس , دایی فردوس را تحت فشار می گذاشتن بطوری که از محیط مدرسه متنفر شده بود و در نهایت از مدرسه فرار می کرد و ترک تحصیل کرد . دوره اول متوسطه را برای گذراندن زندگی و مخارج آن در بیرون از خانه مشغول به کار های سبک شد .

کمی که بزرگتر شد به دلیل این که بی سواد بود و مدرک تحصیلی خوبی نداشت هیچ جایی به آن کار ندادند و در نهایت مجبور شد برای در آوردن پول و مخارج زندگی خود برای دیگران کارگری کند و با حقوقی بسیار کم و بدون بیمه و پشتیوانه ایی , زندگی خود را با سختی می گذراند و همیشه حسرت درس نخواندن خود را می خورد و همیشه به من می گوید که کار اشتباه آن را تکرار نکنم , زیرا عاقبت فرار از مدرسه عاقبتی همچون دایی من را دارد.

گردآوری توسط: تحقیقستان

کلیدواژه : انشا اختصاصی در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا ادبی در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا ازادانشا اماده در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا اماده درباره عاقبت فرار از مدرسهانشا با موضوع عاقبت فرار از مدرسهانشا جالب در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا جالب و زیبا در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا جدید در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا جدید درباره عاقبت فرار از مدرسهانشا در باره عاقبت فرار از مدرسهانشا در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا درباره عاقبت فرار از مدرسهانشا درمود عاقبت فرار از مدرسهانشا صفحه 81 در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا طنز در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا عاقبت فرار از مدرسهانشا غیر تکراری در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا موضوع ازادانشا پایه نهمانشا پایه نهم عاقبت فرار از مدرسهانشا کوتاه درمود عاقبت فرار از مدرسهانشاء جدید در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشاء در باره عاقبت فرار از مدرسهانشاء درباره عاقبت فرار از مدرسهانشای جدید عاقبت فرار مدرسهتمامی انشاهای پایه نهمجدیدجدید ترین انشا در مورد عاقبت فرار از مدرسهدانلود انشا اماده در مورد عاقبت فرار از مدرسهعاقبت فرار از مدرسهعاقبت فرار از مدرسه انشاپایه نهم درس 6 صفحه 81پایه نهم عاقبت فرار از مدرسهکتاب مهارت های نوشتاری پایه نهم درس 6 صفحه 81
2476

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحقیقستان
توسط
تومان

از آخرین مقالات و تخفیفات هیجان انگیز تحقیقستان باخبر شوید!

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .