انشا درمورد اتوبوس شلوغ

انشا درمورد اتوبوس شلوغ

انشا درمورد اتوبوس شلوغ

امروز عصر برای برگشت به سمت خانه از مدرسه سوار اتوبوس شدم وقتی سوار اتوبوس شدم متوجه شدم که اتوبوس بسیار شلوغ است . پیرزن ها و پیر مردهایی که روی صندلی نشسته اند و با عشق و محبت به جوانانی که وسط اتوبوس به علت نبودن صندلی خالی ایستاده اند نگاه میکنند و با حسرت و به یاد روز های جوانی خود به آن روزها نگاه می کنند و در گذشته خود غرق شده اند.

جوان های که یا با همدیگر با تلفن همراه خود صحبت می کنند و زن جوانی که کودک کوچک خود را در آغوش گرفته و تلاش می کند که کودک خود را  که در حال گریه است آرام کند. به دست فروشی که وسط اتوبوس ایستاده است و به همه مسافر ها اجناس خود را معرفی می کند تا که شاید کسی چیزی بخرد.

در همان هنگام اتوبوس در ایستگاه مد نظر من ایستاد و من متوجه گذشت زمان از شروع تا مقصد نشدم و به خانه رسیدم.

گردآوری توسط: تحقیقستان

کلیدواژه : اتوبوساتوبوس شلوغانشاانشا آزادانشا آزاد با موضوع ذهنی اتوبوس شلوغانشا آزاد درمورد اتوبوس شلوغانشا با موضوع اتوبوس شلوغانشا جالب و خنده دار در مورد اتوبوس شلوغانشا جالب و خواندنی اتوبوس شلوغانشا جدید در مورد اتوبوس شلوغانشا در باره اتوبوس شلوغانشا در مورد اتوبوس شلوغانشا در مورد تصویر ذهنی در مورد اتوبوس شلوغانشا درمورد اتوبوسانشا ذهنی در باره اتوبوس شلوغانشا ذهنی در مورد اتوبوس شلوغانشا رایگانانشا طنز در مورد اتوبوس شلوغانشا غیر تکراری در مورد اتوبوس شلوغانشا پایه نهم در مورد اتوبوس شلوغانشا کوتاه درمورد اتوبوسانشاء در مورد اتوبوس شلوغتحقیقتحقیقستانتصور ذهنی در مورد اتوبوس شلوغتصویر ذهنی در مورد اتوبوس شلوغداخل یک اتوبوس شلوغ را تصور کنیدداخل یک اتوبوس شلوغ را تصور کنید و تصور ذهنی خود را بنویسیددانلود انشا اتوبوس شلوغدانلود انشا جدید اتوبوس شلوغشلوغعکس اتوبوسعکس اتوبوس شلوغمقالهکتاب مهارت های نوشتاری پایه نهم درس 4 صفحه 58
2441

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان