کانال تلگرام تحقیقستان

انشا درمورد روز اول مدرسه

انشا درمورد روز اول مدرسه

با وارد شدن به سن ۷سالگی ، مدرسه اغاز می شود و ما هر ساله با پایان یک دوره تحصیلی وارد دوره جدید و بالاتر می شویم و هربار به دانسته هایمان اضافه می شود و ما پله های پیشرفت و ترقی را می پیماییم.

قبل از شروع مدارس دوباره شور و حال درس و کلاس و دوستان در وجود ما شعله ور می شود و یکی دیگر از لذت های قبل از مدرسه و شروع مدرسه،خریدن و پوشیدن لباس فرم تازه مدرسه می باشد و همچنین خرید کیف و کفش و مداد و خودکار و دفتر و کتاب که باعشق و علاقه زیاد ، خانواده برای ما فراهم می کند تا با درس خواندن و اخذ نمرات بالا دل خانواده را شاد کنیم ، علاوه بر این در این روز می توانیم با خرید کادو و دادن ان به افرادی که توانایی تهیه لوازم مدرسه را ندارند دل آن ها را  شاد کنیم و لبخند برلب آنان بیاوریم.

در روز اول مدرسه دوباره دوستان خود را ملاقات می کنیم و با معلم جدید و کتاب ها و کلاس جدید روبرو می شویم و دوباره روزهای خوب مدرسه را در ذهن خود و خاطرات خود ثبت می کنیم.

درنتیجه همیشه باید در مسیر زندگی تلاش کنیم تا سال به سال مرتبه های پیشرفت و ترقی را پشت سر بگذاریم.

منبع: تحقیقستان

درباره نویسنده: حسین شریفی

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *