کمک آموزشی

انشا درمورد روز دانش اموز

انشا درمورد روز دانش اموز

این کودکان و نوجوانان سرمایه های کشور و اینده سازان ان هستند، بنابراین باید ازهمین سن کم امادگی لازم رابرای رسیدن به هدف های بزرگ خود به دست اوردند تاروز به روز کشورشانم رابه اوج ببرند وبه ان افتخار کنند.

۱۳ابان روزی که حسین فهمیده درسن ۱۳سالگی درجبهه ی جنگ باعراق، نارنجک رابه دورکمرخودبست وبه زیر تانک دشمن رفت وان را نابودکرد. ایشان بادستان کوچک خود حماسه ای بزرگ افرید و به همه ی هم سن و سالان خود درس شجاعت و استقامت و از خودگذشتگی داد.

همه ساله چنین روز را به بزرگداشت و روز دانش اموز می پردازند و همیشه برای ما افتخار بزرگی است، هم چنین دانش اموزانی که با سن کم و دل بزرگ به کارهایی دست می زنند که همه ی جهانیان انگشت به دهان و متعجب می مانند.

ما در ۱۳ ابان به راهپیمایی می رویم و شعار «مرگ بر ظلم»سر می دهیم تا روزی که ظلم از تمام جهان عاری شود و همه ی دانش اموزان در صلح و ارامش به تحصیل و پیشروی و ترقی بپردازند.

هرگز به این موضوع که دانش اموزان نمی توانند کاری را پیش ببرند فکر نکنید. بلکه همیشه این دانش اموزانند که فردای جامعه را تشکیل می دهند.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ به این مقاله امتیاز بدید

میانگین رتبه 3.6 / 5. تعداد امتیاز ها: 28

تا حالا امتیازی ثبت نشده است! برای این مقاله امتیاز ثبت کنید.

حسین شریفی

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا