انشا درمورد صدای زنگ اخر

انشا درمورد صدای زنگ اخر

انشا درمورد صدای زنگ اخر

صدای زنگ اخر و شور شوق برای رفتن به خانه این شور و شوق در دانش اموزان کلاس اول نسبت به دانش اموزان مقاطع دیگر بسیار بالاتر است …

صدای زنگ اخر و شور و هیجان برای رسیدن هرچه زود تر به خانه برای همه ما وجود دارد . وقتی صدای زنگ اخر به صدا در میاید و همه دانش اموزان باید به خانه بروند هر کسی به شور و شوق چیزی به سوی خانه میرود.

شاید یکی برای رفتن و انجام کار هایی که دوست دارد یا شاید برای رسیدن به خانه و انجام تکالیف مدرسه اش و تکالیفی که از انجام انها لذت میبرد یا شاید برای هرچه زود تر دیدن خانواده و رسیدن به کانون گرم خانواده اش و البته نا گفته نماند که بعضی ها هنگامی که صدای زنگ مدرسه به صدا در میاید و مجبور میشوند به خانه بروند ناراحت میشوند یا سرخورده و دلتنگ میشوند.

برای اینکه مدتی از دوستان خود جدا میشوند و نمیتوانند برای مدتی انهارا ببینند و بازی گوشی ها و سرگرمی هایی که در مدرسه انجام میدهند و دارند دور میشوند ولی بیشتر بین عموم ما دانش اموزان صدای زنگ اخر و به سوی خانه راهی شدن پر از هیجان و خوشحالی است .

گردآوری توسط: تحقیقستان

2442

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان