انشا درمورد عاقبت فرار از مدرسه

انشا درمورد عاقبت فرار از مدرسه

انشا درمورد عاقبت فرار از مدرسه

گاهی یک تصمیم اشتباه یک لحظه غفلت و یا یک لحظه جوگیری ساده منجر می شود به یک عمر تباهی آینده و یک عمر حسرت و پشیمانی.

مدرسه فرصتی برای پیشرفت، برای انتخاب مسیر زندگی و برای گزینش هدف آینده ی خود است مدرسه مانند کودکی نوپا گام گذاشتن در این مسیر را مانند مادری مهربان می آموزد و پله های پیشرفت و ترقی را به ما نشان می دهد و ما نیز با سپردن خود به این مادر مهربان به او در یاری رساندن به خود کمک می کنیم و با گوش جان سپردن و اجرا نمودن خواسته هایش همراه با او قدم های زندگی را محکم می گذاریم و یا مانند کرم ابریشمی که با پیله بستن به دور و گذراندن دوره ایی تبدیل می شود به پروانه ایی خوش رنگ و زیبا که بال هایش را می گشاید و در اوج آسمان پرواز می کند. انسان نیز دقیقا همین حالت را دارد.

در گام های اول مانند کرم ابریشمی می ماند و با گذراندن دوران مدرسه و علم و دانش مانند پروانه ایی از پیله ی خود بیرون می آید و به سمت پیشرفت و ترقی بال می گشاید و اوج می گیرد.

اما امان از روزی که از این دوران شانه خالی کنیم و یا از آن فرار کنیم مانند مسافری که در فکر خود راه هزارساله را یک شبه سفر کند و یا شروع نشده کار خود را به اتمام برساند. می دانی عاقبت فرار از مدرسه چیست؟ عاقبت آن کودکی سرشکسته و بی سواد خواهد بود که تنها قد می کشد.

اما از نظر عقلی و فکری هیچ چیزی به آن اضافه نمی شود مگر سرکوفت و توهین که هرکه از راه می رسد یکی بر سر او می کوبد و می گذارد و با صدای بلند و لحنی سخره آمیز به او می خندد و می گوید: آدم فراری و بی سواد را چه به بزرگی و کرامت! و یا تصور کنیم بزرگ شدیم و کودکی کوچک، ما را پدر یا مادر خطاب کرد و از ما تقاضای یک نامه و یا نوشتن متنی ساده کرد آن لحظه در حالی که ما حتی سواد خواندن و نوشتن هم نداریم جواب کودک خود را چه دهیم؟

نتیجه گیری: فرصت ها در زندگی زمانی که در خانه ات را کوبید سفت آن را بچسب و نگذار که از دست برود زیرا که فردا روزی می رسد و تو تنها چیزی که برایت می ماند حسرت است و پشیمانی و تنها آه می کشی در حالی که کاری از دستانت برنمی آید. پس تا زمانی که دیر نشده بلند شو.

گردآوری توسط: تحقیقستان

کلیدواژه : انشاانشا اختصاصی در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا ادبی در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا ازادانشا اماده در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا اماده درباره عاقبت فرار از مدرسهانشا با موضوع عاقبت فرار از مدرسهانشا جالب در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا جالب و زیبا در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا جدید در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا جدید درباره عاقبت فرار از مدرسهانشا در باره عاقبت فرار از مدرسهانشا در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا درباره عاقبت فرار از مدرسهانشا درمود عاقبت فرار از مدرسهانشا درمورد عاقبت فرار از مدرسهانشا صفحه 81 در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا طنز در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا عاقبت فرار از مدرسهانشا غیر تکراری در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشا موضوع ازادانشا پایه نهمانشا پایه نهم عاقبت فرار از مدرسهانشا کوتاه درمود عاقبت فرار از مدرسهانشاء جدید در مورد عاقبت فرار از مدرسهانشاء در باره عاقبت فرار از مدرسهانشاء درباره عاقبت فرار از مدرسهانشای جدید عاقبت فرار مدرسهتحقیقتحقیقستانتمامی انشاهای پایه نهمجدیدجدید ترین انشا در مورد عاقبت فرار از مدرسهدانلود انشا اماده در مورد عاقبت فرار از مدرسهعاقبت فرار از مدرسهعاقبت فرار از مدرسه انشامتن انشا درمورد عاقبت فرار از مدرسهمتن انشا عاقبت فرار از مدرسهمقالهموضوع انشا عاقبت فرار از مدرسهپایه نهم درس 6 صفحه 81پایه نهم عاقبت فرار از مدرسهکتاب مهارت های نوشتاری پایه نهم درس 6 صفحه 81
2434

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان