انشا درمورد ماشین و دوچرخه

انشا درمورد ماشین و دوچرخه

به نظر شما ماشین بهتر است یا دوچرخه؟ می‌دانم هر کدام از شما نظری در این باره دارید.خودرو چند صد سال پیش،در کشوری اروپایی،به نام انگلیس اختراع شد.خودرو،وسیله حمل و نقل بشر در راه های زمینی است و نمی‌توان آن را در راه های آبی استفاده کرد.

این وسیله با گذشت زمان پیشرفته تر و کامل تر شد.تعداد خودرو،پس از گذشت چند سال در کشورها و شهر ها افزایش یافت و افرادی که توان مالی داشتند،این وسیله را تهیه می‌کردند.

خودرو علاوه بر فوایدش، ضررهایی هم دارد.این وسیله موجب آلودگی هوا می‌شود و سوخت زیادی مصرف می‌کند.دوچرخه،وسیله ای کم هزینه و کم خرج تر است.دوچرخه،چندسال پیش در کشور فرانسه اختراع شد.این وسیله برخلاف خودرو،موجب آلودگی هوا نمی‌شود و ضرری برای طبیعت ندارد.

دوچرخه نیز مانند خودرو،باگذشت زمان پیشرفته تر شد و وسایل و سیستم های جدیدی به آن اضافه شد.دوچرخه هم مانند خودرو یکی از وسیله هایی بود که زیاد مورد استقبال مردم قرار گرفت و استفاده زیادی از آن شد.در اصل،می‌دانیم که این وسیله های نقلیه برای آسایش و راحتی مردم اختراع شده‌اند و مهم ترین فایده آن‌ها،ذخیره زمان است.

گردآوری توسط: تحقیقستان

درباره نویسنده: حسین شریفی

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *