انشا درمورد چه موقع یخ کینه اب میشود

انشا درمورد چه موقع یخ کینه اب میشود

یخی را در مقابل نور خورشید قرار دهیدچه چیزی را مشاهد می کنید؟چه مدت زمان طول می کشد که یخ ذوب شود؟در مدت ۳۰دقیقه یخ به طور کامل ذوب می شود.حال همان مقدار یخ را در مقابل نور ماه قرار دهیدچه چیزی را مشاهد می کنید؟چه مدت زمان طول می کشد که یخ ذوب شود؟مدت زمان زیای نیاز است تا یخ آب شود . از این آزمایش چه نتیجه ای می گیرید؟

نتیجه می گیریم که برای ذوب شدن یخ در مقابل نور ماه زمان بیشتری صرف می شود ولی در مقابل نور خورشید طولی نمی کشد که یخ ذوب شود.حال میزان گرمای محبت را با میزان سرمای کینه مقایسه کنید؟آری گرمای محبت می تواند

سخت ترین یخ ها را ذوب کند وبه شکل اولیه خود در بیاورد و مثل اول آبی شفاف و گوارا به وجود آورد.ولی سرمای کینه آنقدر طول می کشد که دیگر تشنه ترین آدم هم میلی به خوردن آن ندارد.پس سعی کن گرمای محبتت جوری باشد که هیچ یخی طاقت گرمای او را نداشته باشد.حتی یخ های کینه که سخت تریت یخ های دنیاهستند که کمترگرمایی می تواند آن را ذوب کند.

پس سعی کن گرمای محبتت بیشتر از سرمای کینه ات باشد و با گرمای محبتت سرمای کینه را از دلت بیرون کن.تا می توانی یکی از گرم ترین منابع گرمایی را به دست آورو با استفاده از آن سخت ترین یخ ها را ذوب کن آن گاه است که به بزرگ ترین سرمایه ی جهان دست میابی. آن سرمایه نام زیبایی دارد؛نام او محبت است.امیدوارم به بزرگ ترین سرمایه جهان برسی.

گردآوری توسط: تحقیقستان

حتما بخوانید  انشا با موضوع شغل نجاری
۰

برچسب ها

حسین شریفی

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن