کمک آموزشی

انشا در مورد فضای مجازی

انشا در مورد فضای مجازی

فــضــای مــجــازی شــامــل بــرنــامــه هایی اســت کــه بــه ایــنــتــرنــت یــا وای فــای وصــل مــیــشــود و بــا آن مــیــتــوان خــیــلی کــارها کـرد.

الــبــتــه آنــطــور کــه مــعــلــوم اســت بــیــشــتــر مــردم جــهان شــایــد بــیــشــتــریــن ســاعــات روز را در آن ســپــری مــیــکــنــنــد.

فــضــای مــجــازی تــشــکــیــل مــیــشــود از بــرنــامــه های مــجــازی مــانــنــد: ایــمــو؛ واتــس آپ؛ تــویــتــر؛ فــیــســبــوک؛ ایــنــســتــاگــرام ؛ تــلــگــرام و … .

ایــن اپـلیکـیـشـیـن ها بــر روی گــوشــی؛ کــامــپــیــوتــر؛ لــپ تــاب و … نــصــب مــیــشــونــد و مــردم فــقــط بــرای تــفــریــح وقــت خــود را بــه بــطــالــت مــی گــذرانــنــد.

نــمــیــگــویــم که فــضــای مــجــازی بــد اســت امــا ایــن هم مــانــنــد چــیــز های دیــگــر یــک مــضــرات و یــک مــزایــایی دارد.

از فــوایــد آن ایــن اســت کــه مــیــتــوانــیــم تــســت هایی از درس های خــود را در آن انــجــام دهیــم یــا از چــیــزی که ســر در نــمــیــاوریــم بــه آن مــراجــعــه کــنــیــم.

بــرای تــحــقــیــق و مــطــالــعــه و … از آن کمک بــگــیــریــم یــا ســوالــات و پــیــج های بــهتــریــن اســتــاد های کــشــور را دنــبــال کــنــیــم.

ازمــضــرات فــضــای مــجــازی ایــن اســت که وقــتــمــان الکی هدر مــیــرود و شــایــد بــیــمــاری های بــیــخــوابـی و افسردگی و کــلــیــوی و خــود درگــیــری بــگــیــریــد شــایــد بــه نــظــرتــان خــنــده دار بــاشــد امــا حــقــیــقــت اســت .

نــمــیــدانم چــرا ولــی ایــنــســتـاگرام که یکی از بــرنــامــه های فــضــای مــجــازی اســت شــده ، شــبــیــه حــمــام است زیرا همــه عکس های لــخــتــشــان را در آن مــیــگــذارنــد و جــالــب ایــنــجاســت که فــالــوورهایــشــان هم بــالــای (۱۱k (11000 اســت.

فــضــای مــجــازی هم خــوب اســت هم بــد ولــی مــا مــیــتــوانــیــم بــا انــدکی درنــگ و انــدیــشــه راه خــوب را انــتــخــاب کــنــیــم و شــایــد بــهتــر اســت بــیــشــتــر مــوقــع ها ایــنــتــرنــت را قــطــع کــنــیــم و نفسی تــازه کــنــیــم ! و ایــن را بــدانــیــم که فضای مجازی فــقــط مــجــازی اســت.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ به این مقاله امتیاز بدید

میانگین رتبه 3.6 / 5. تعداد امتیاز ها: 36

تا حالا امتیازی ثبت نشده است! برای این مقاله امتیاز ثبت کنید.

منبع
تحقیقستان

حسین شریفی

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

      1. صحیح
        البته به نظرم دانش آموزان متوسطه سطح توضیحات رو بالا تر ببرند کامل تر میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا