پایه ششمابتداییکمک آموزشی

انشا کدام حشره برای انسان مفیدتر است

انشا کدام حشره برای انسان مفیدتر است

حتما وقتی اسم حشره ی مفید می آید، شما به یاد زنبور عسل یا اگر آدم احساساتی باشید به یاد پروانه می افتید؛ ولی این اشتباه است!! وقتی حرف حشره مفید می آید مگس این حشره ی سیاه حرف اول را میزند! آری درست است مگس از دیگر حشره ها مفیدتر است.

از فایده های مگس میتوان به سحر خیزی اشاره کرد. حتما میپرسید چجوری؟ احتمالا شده یک مگس در اتاقتان باشد و با آوار صبحگاهش آنهم در گوش شما یا نوازش هایش روی قسمت هایی که باز هست شما را پنج صبح بیدار کند؟

اگر تن به این اتفاق بدهید، مگس میتواند شما را در عرض پنج روز سحر خیز کند. کاری که هیچ احد الناسی نمیتواند انجام دهد!


لاغر شدن:

تا به حال شده سر سفره بنشینید و مگس هم مهمانتان باشد؟ مگس با نشستن روی همه چیز اشتهایتان را به طور صد درصد طبیعی کور میکند و باعث لاغر شدن در عرض سه چهار روز میشود.

تحرک و سلامت ماندن در همه ی موقعیت ها : نگویید که تا به حال نشده که چند هفته دست و پایتان همیشه درحال حرکت باشد و به دنبال مگس برود، یا ساعت ها پشه کش به دست به دنبال مگس بدوید و از آنجایی که مگس حشره ی چابک و سریع است، موفق نشوید؟ بله این یک نوع ورزش و تحرک است!

 از آنجایی که مگس حشره ی مشکی و نه چندان بزرگ است و خیلی خوب استتار میکند شما به چشمان تیز بینی برای دیدنش و هلاک کردنش احتیاج دارید و اگر مدت زیادی مگس را دنبال کنید به چشمان تیز بینی دست پیدا خواهید کرد. و در نهایت ضد افسردگی: تاحالا شده تنها در خانه باشید و احساس افسردگی کنید؟!

مگس تنها حشره ای است که در تابستان و در خانه تحت هیچ شرایطی شمارا تنها نمیگذارد و اگر وجودش را جدی بگیرید و با او حرف بزنید احساس سبکی می کنید و دیگر دچار افسردگی نمیشوید. در هرحال با مگس ها یا بی مگس ها تقدیم به مگس ها!!

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ به این مقاله امتیاز بدید

میانگین رتبه 2.4 / 5. تعداد امتیاز ها: 10

تا حالا امتیازی ثبت نشده است! برای این مقاله امتیاز ثبت کنید.

حسین شریفی

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا