کانال تلگرام تحقیقستان

بررسی ضربان قلب از طریق اپل واچ

بررسی ضربان قلب از طریق اپل واچ

اپل واچ موارد سرگرم کننده و مختلف زیادی برای شما به همراه دارد از جمله گزینه های مختلف پیگیری سلامتی. اگر می خواهید میزان ضربان قلب خود را اندازه گیری کنید، اپل واچ این کار را برای شما انجام می دهد.

مراحل :

مرحله اول : اگر قبلا اپل واچ خود را با آیفون همگام نساخته اید, اکنون این کار را انجام دهید.

مرحله دوم : اپل واچ را باز کنید. آن را روی مچ دست خود ببندید و دوبار روی صفحه ی آن ضربه بزنید و سپس رمز خود را وارد کنید.

مرحله سوم : به صفحه ی ساعت دسترسی پیدا کنید.

مرحله چهارم : دکمه ی پایینی ساعت خود را فشار دهید. با این کار به ویجت دسترسی سریع فرستاده می شوید.

مرحله پنجم : در قسمت دسترسی سریع از چپ به راست بکشید تا ویجت “ضربان قلب ” را مشاهده کنید.

مرحله ششم : برای بررسی ضربان قلبتان چند لحظه صبر کنید. تا زمانی که بررسی به طور کامل انجام نشده چیزی نخواهید دید اما در نسخه ۰٫۳ یا بالاتر اپل واچ, زمانیکه ضربان قلب شما در حال بررسی است, پرتوی نور سبزی از سنسور ضربان قلب به پوست شما فرستاده می شود و اطلاعات را به شما نشان می دهد.

مرحله هفتم : ضربان قلب خود را مورد بررسی قرار دهید. اگر آیفون خود را از طریق بلوتوث به اپل واچ متصل نگه دارید, اطلاعات ضربان شما در برنامه ی Health تلفن همراهتان ذخیره خواهد شد.

مرحله هشتم : اگر دوست دارید از قسمت دسترسی سریع خارج شوید. حتی اگر از این قسمت خارج شوید ساعت شما به ذخیره ی اطلاعات ادامه خواهد داد. زمانیکه ساعت را به مچ خود می بندید بعد از ۱۰-۱۲ دقیقه ضربان قلب شما بررسی می شود.

درباره نویسنده: حسین شریفی

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *