جزئیات برگزاری امتحانات در مقاطع مختلف

جزئیات برگزاری امتحانات در مقاطع مختلف

جزئیات برگزاری امتحانات در مقاطع مختلف

براساس اعلام وزارت آموزش و پرورش شهر تهران، باتوجه به وضعیت بیماری کرونا و مصوبات ستاد مرکزی مقابله با کرونا، امسال تمام کلاس‌های درس به صورت غیرحضوری برگزار شد لذا به هیچ عنوان امتحان حضوری مدارس شهر تهران در هیچ مقطع تحصیلی برگزار نمی‌شود.


چگونگی برگزاری امتحانات دی ماه ۹۹

امتحانات نهایی دی ماه دانش‌آموزان پایه دوازدهم دوره دوم متوسط روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد شاخه نظری پیش دانشگاهی، رشته هنر، شاخه فنی حرفه ای نیم سالی- واحدی (بزرگسالان آموزش از راه دور – داوطلبان آزاد) دی ماه سال تحصیلی ۴۰۰-۱۳۹۹ از روز پانزدهم دی ماه به صورت حضوری آغاز می‌شود.


شیوه برگزاری امتحانات در مقاطع مختلف تحصیلی

درباره برگزاری امتحانات دی ماه مدارس شهر تهران با توجه به وضعیت بیماری کرونا و مصوبات ستاد مرکزی مقابله با کرونا و اینکه امسال تمام کلاس‌های درس به صورت غیرحضوری برگزار شد، به هیچ عنوان امتحان حضوری در هیچ مقطع تحصیلی برگزار نمی‌‌شود.

تاکید می‌شود صرفا امتحانات نهایی برای بازماندگان خردادماه و شهریورماه در دی ماه حضوری برگزار می‌شود و در سایر مدارس هیچ امتحانی به صورت حضوری برگزار نمی‌شود.

در راستای برنامه‌ریزی، طراحی سؤالات و برگزاری امتحانات نهایی و غیر نهایی در سال ۹۹ و بر اساس مجوز مرکز مدیریت بیماری واگیردار در دوران شیوع بیماری کرونا، از سوی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم روزانه و بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد رشته‌های شاخه نظری دوره دوم متوسطه ابلاغ شد.

بر اساس این شیوه‌نامه برگزاری امتحانات نهایی با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی باید باشد و مسئولیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حوزه‌های امتحانی به همراه درج صحیح اطلاعات حوزه‌ها و عوامل اجرایی بر عهده مدیرکل استان است.


جزئیات برگزاری امتحانات در مقاطع مختلف

ارزشیابی دروس داخلی و امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم مدارس روزانه که در شهریورماه موفق به کسب نمره قبولی در برخی از دروس نشده‌اند به شیوه حضوری برگزار خواهد شد. دانش‌آموزان دوره پیش‌دانشگاهی سال‌های قبل می‌توانند پس از تطبیق دروس، در امتحانات نهایی دروس معادل پایه دوازدهم شرکت کنند.

گردآوری توسط: تحقیقستان

2476

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

تحقیقستان
توسط
تومان

از آخرین مقالات و تخفیفات هیجان انگیز تحقیقستان باخبر شوید!

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .