خطای پوشه هدف از قبل موجود است

خطای پوشه هدف از قبل موجود است

خطای پوشه هدف از قبل موجود است

آیا تاکنون در وردپرس با این خطا مواجه شده اید؟ امروز روش رفع خطا Destination Folder Already Exists ارائه میدهم. زمانی این خطا رخ میدهد که در حال نصب قالب یا افزونه ای هستید و وسط پروسه نصب، خطا رخ میدهد و ادامه نصب متوقف میشود.

دلیل رخ دادن خطای پوشه هدف از قبل موجود است

هنگامی که قالب یا افزونه ای را نصب میکنید فایل زیپ را بارگذاری میکنید، وردپرس فایل زیپ را هنگام مراحل نصب اکسترکنت میکند در همین حین اگر پوشه ی هم نام افزونه و قالب در فایل ها مشاهده کند خطای زیر رخ میدهد و نصب متوقف میشود.

روش برطرف کردن خطای پوشه هدف از قبل موجود است

پس از مشاهده خطا در اولین مرحله بررسی کنید که قبلا قالب یا افزونه مورد نظر را نصب کردید، به پوشه قالب و افزونه بروید و چک کنید، در صورت مشاهده پوشه قالب دو احتمال وجود دارد:

اولین مورد اینه که در گذشته قالب به صورت کامل و صحیح حذف نکردید و هنوز پوشه قالب یا افزونه موجود است یا شما در حال نصب افزونه یا قالب بودید که نصب به صورت ناقص انجام شده و  فقط پوشه خالی از افزونه یا قالب در مسیر پوشه اصلی افزونه و قالب بافی مانده است.

حال یاید پوشه ای که از قبل موجود بوده را حذف نمایید، وارد پنل کاربری هاستینگ خود شوید و به مسیر public-html/ wp-content/ theme or plugin رفته و پوشه ای که از قبل موجود بوده را حذف کنید(کلیک راست روی پوشه و روی delete کلیک کنید).

سپس وارد پنل مدیریت وردپرس خود شوید و مجددا مراحل نصب را انجام دهید، اکنون دیگر با خطا مواجه نمیشوید و نصب با موفقیت به اتمام می‌رسد.

گردآوری توسط: تحقیقستان

2444

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان