سنجش و مقایسه انشا عشق و نفرت

سنجش و مقایسه انشا عشق و نفرت

سنجش و مقایسه انشا عشق و نفرت

لحظه به لحظه زندگی پر است از حس های مختلف, گاهی غم، گاهی شادی , لحظه ایی خندان و لحظه ایی دیگر گریان و گاهی قلب پر از عشق و لحظه ایی دیگر لبالب از تنفر و نفرت.

عشق بهتر است یا نفرت؟ عشقی که قلب را مالامال از محبت و علاقه و مهر و دوستی می کند و یا نفرتی که قلب را از کینه و پلیدی سرشار می کند. عشقی که انسان را به سمت پاکی و خوبی می کشاند و قلبش را سفید و نورانی می کند به گونه ایی که تنها خیر و صلاح یار را می خواهد و خوشبختی و سعادتی! یا نفرت را که انسان را به سمت زشتی ها و بدی ها می کشاند و قلبش را سیاه و تاریک می کند به گونه ایی که تنها به فکر انتقام و شر است.

مرز میان عشق و نفرت به اندازه ی نخی نازک است که هر لحظه امکان پاره شدن دارد و عاشق را به نفرت و نفرت را به عشق تبدیل کند.

به نظر شما کدام یک بهتر است! گزینه اول که سعی کنید عاشق دنیا و آدم هایش باشید و از هر فرصتی برای رغم زدن لحظه های شاد و خاطرات شیرین استفاده کنیم و از زندگی و دنیا و آدم هایش لذت ببریم و یا گزینه دوم که نفرت است و هر لحظه با بداخلاقی و تندخویی دنیای خود و اطرافیانمان را تیره و تار کنیم و هیچ کوله باری جز غم و اندوه و انتقام نداشته باشیم و هر لحظه زندگی برایمان تلخ تر و زهرتر از دیروز باشد و تنها از خود بدی و خاطرات بد به یادگار بگذاریم.

زندگی آنقدر کوتاه است که ارزش غم و اندوه و کینه و نفرت را ندارد، تا لحظه های خوب جوانی و فرصت های خوب برای بهتر زندگی کردن را داریم از لحظه به لحظه آن استفاده کنیم و قلب خود را از نفرت پر نکنیم در مقابل آن عاشق باشیم و عشق بورزیم. عاشق خدا، پدر و مادر، عاشق طبیعت و گاهی عاشق زیباترین نعمت خداوند یعنی همسر.

نتیجه گیری:

تا زندگی ادامه دارد و لحظات زندگی هر لحظه رو به اتمام است از تمام ثانیه های آن به نحو احسن استفاده کنیم و دل خود را از سیاهی و پلیدی دور نگه داریم.

کلیدواژه : از روش سنجش و مقایسه انشای عشق و نفرت را بنویسیدانشا از روش سنجش و مقایسهانشا با موضوع سنجش و مقایسهانشا با موضوع عشق و نفرتانشا با ویژگی سنجش و مقایسه پایه دهمانشا با ویژگی سنجش و مقایسه پایه دهم با موضوع عشق و نفرتانشا با ویژگی های سنجش و مقایسه عشق و نفرتانشا به روش سنجش و مقایسه با موضوع عشق و نفرتانشا جالب درباره سنجش و مقایسهانشا خفن درباره سنجش و مقایسهانشا در مورد عشق و نفرت با ویژگی سنجش و مقایسهانشا درباره سنجش و مقایسهانشا درمورد عشقانشا درمورد عشق و نفرتانشا درمورد نفرتانشا صفجه 94 پایه دهم در مورد سنجش و مقایسهانشا طنز در مورد سنجش و مقایسهانشا عشقانشا نفرتانشا پایه دهم با موضوع سنجش و مقایسهانشا پایه دهم در مورد سنجش و مقایسهانشا پایه دهم درباره عشق و نفرت با ویژگی سنجش و مقایسهانشا پایه دهم سنجش و مقایسه صفحه 94انشاء با ویژگی های سنجش و مقایسهانشای عشق و نفرت را بنویسیدانشایی با ویژگی سنجش و مقایسهسنجش و مقایسهسنجش و مقایسه انشا عشق و نفرتسنجش و مقایسه عشق و نفرتعشق و نفرتعشق و نفرت با موضوع سنجش و مقایسهعشق و نفرت موضوع انشامرگ و زندگیمقایسه عشق با نفرتمقایسه عشق و نفرتمهارت های نوشتاری پایه دهم با موضوع سنجش و مقایسههمه انشا پایه دهمویژگی انشا سنجش و مقایسهپایه دهم صفحه94 با استفاده از روش سنجش و مقایسهکارگاه نوشتاری انشا با ویژگی های سنجش و مقایسهکارگاه نوشتاری پایه دهم با ویژگی سنجش و مقایسهکارگاه نوشتاری پایه دهم در مورد سنجش و مقایسه
2434

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

دیدگاه کاربران
 • avatar ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ / ۰۴:۱۵

  عشق بهتر است یا نفرت ؟
  جواب درست نفرته
  عشق نتیجه و نشانه و عامل ضعف انسانه و نفرت نتیجه و نشانه عامل عقل و قدرت اوست , وقتی واقعیت آدم ها منفعت طلبی شخصی و خصوصیاتی نفرت انگیزه چرا از نفرت دوری می کنیم , چرا سعی میکنیم به خودمون دروغ بگیم , ما دنبال نفع شخصی نیستیم ؟ اما از نفرت دوری می کنیم چون از ترد و تنها شدن می ترسیم اما مگر نه اینکه عشق و ترجیح دادن نفع دیگری به نفع خود خودش نشانه نیاز ما به او سند ضعف ماست و برامون جز تنهایی روز افزون مورد ظلم واقع شدن در خود شکستن و تباهی هیچ چیزی نداره , پس بهتر نیست به جای عشق و ظعف _ تنفر خود محوری و قدرت رو یاد بگیریم

  • Narges ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۲۲:۴۰

   دقیقا

  • Frozan ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۷

   عشق ضعف نیست،،عشق سرچشمه ایی از خداست،،وقتی قلب باشه عشق هم هست،اتفاقن تو اشتباه گفتی چون نفرت باعث تنهایی میشه،،وقتی تمام وجودت سرشار از عشق باشه،،هیچ وقت تنها نمیشی،چون فکرش هس تنها نیسی،خدا عشق رو تو وجودم گذاش عشق پاک،،ولی نفرت از شیطانه چون ابلیس یعنی بسیار نا امید شده،،هر کی ناامید بشه تنها میشه،عشق امیده.

 • امیر ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۱

  فوق العاده است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان