محبوب‌ ترین های اندروید و آی‌اواس 

محبوب‌ ترین های اندروید و آی‌اواس 

محبوب‌ ترین های اندروید و آی‌اواس

پس از پایان سال ۲۰۱۷ بهتر است نگاهی داشته باشیم به نرم افزارهای مجبوبی که در سال ۲۰۱۷ بیشترین دانلود را در اندورید و آی او اس داشته اند. شاید برای شما جذاب باشد بدانید کدام نرم افزار ها در سال گذشته میلادی بیشتر دانلود شده اند.

محبوب ترین اپلیکیشن های دانلود شده در اندورید

لیست برنامه هایی که در سال ۲۰۱۷ در دستگاه های اندوریدی بیشتر دانلود شده اند.

۱- FaceApp

FaceApp یک برنامه موبایل برای iOS و اندروید است که توسط شرکت روسی تولید شده است که از تکنولوژی شبکه عصبی برای ایجاد تغییرات بسیار واقعی در چهره در عکس ها استفاده می کند. این برنامه می تواند حالت صورت را تغییر دهد لبخند بزنید، ناراحت باشید، پیر یا جوان شوید، جنسیتتان تغییر کند و …

۲- What The Forecast

What The Forecast یک برنامه دقیق آب و هوای آندروید است که به طور واقعی توضیح میدهد که هوا به چه صورت است و تا ۷ روز آینده را پیش بینی می کند!

۳- Boomerang

Boomerang از Instagram لحظات سرگرم کننده و غیر منتظره ای برای شما ایجاد می کند. ایجاد ویدیوهای کوچک، ۱۰ عکس را پشت سر هم بکشاند و آنها را به یک ویدیوی لذت بخش تبدیل می کند.

۴- TopBuzz Video

TopBuzz Video به عنوان محبوبترین نرم افزار جدید در سال ۲۰۱۷ به شما در پیدا کردن فیلم های که به اشتراک گذاشته شده و محبوب تر هستند کمک می کند. بدون صرف وقت و صرف پول خود به روز باشید!

۵- Yarn

Yarn به شما اجازه می دهد داستان ها را در قالب چت بخوانید. هر داستان در فرمت پیام متنی (بسیار شبیه به HOOKED) است، که میتواند داستان های مختلفی را ایجاد کند!

محبوب ترین اپلیکیشن های دانلود شده در ای او اس

لیست نرم افزارهایی که در دستگاه های ای او اس در سال ۲۰۱۷ بیشتر دانلود شده اند.

۱- Bitmoji

Bitmoji یک برنامه زیبا برای ای او اس با محیط جذاب. عکس بگیرید و به کارتون تبدیل کنید و از برچسبای زیبای این برنامه استفاده کرده و آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

۲- Snapchat

یکی از مفاهیم اصلی Snapchat این است که تصاویر و پیامها برای مدت کوتاهی در دسترس هستند تا از دسترسی آنها غیرقابل دسترس باشند. این برنامه از ابتدا با تمرکز بر اشتراکگذاری عکس شخصی به فرد تبدیل شده است و در حال حاضر شامل «داستانها» محتوای محتوای جدول زمانی ۲۴ ساعته و همچنین «کشف» است تا علامتهای تجاری نشانگرهای تبلیغی کوتاه و سرگرمی باشد.

۳- YouTube

یکی از بهترین شبکه های اجتماعی برای اشتراک گذاری فیلم های شما.

۴- Facebook Messenger

پیام رسان شبکه اجتماعی فیس بوک

۵- Instagram

بهترین شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن عکس های شما

گردآوری توسط: تحقیقستان

2439

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان