مقایسه شب امتحان با شب های معمولی

مقایسه شب امتحان با شب های معمولی

شب امتحان برای همه دانش اموزان شبی پر از استرس و دغدغه است که دانش اموزان نگرانند تا چیز هایی که خوانده اند یادشان نرفته باشد و یا سر جلسه امتحان دچار مشکلی نشوند و بتوانند بهترین نمره را کسب کنند .

ما دانش اموزان نباید درس امتحان را فقط برای شب امتحان بگذاریم که در اخر موجب این شود که در ان شب استرس بگیریم و حتی نتوانیم همان شب را هم درست درس بخوانیم و البته که در یک شب نمیتوان چیز زیادی خواند که در ذهن باقی بماند و سر امتحان جوابگو باشد.

پس نباید درس را فقط برای شب امتحان گذاشت ما باید درس امتحان را از شب های معمولی شروع کنیم و بدون استرس و با خیال راحت بتوانیم درس بخوانیم تا بتوانیم از امتحان بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنیم و بیشتر شب امتحان را با مرور بگذرانیم .

بسیاری از دانش اموزان درس را برای شب امتحان باقی میگذراند و شب امتحان را تا دیر وقت بیدار و به درس خواندن مشغول میشوند و این باعث میشود تا از امتحان نتیجه نگرفته و ناامید شوند .

گردآوری توسط: تحقیقستان

۰

حتما بخوانید  حکایت سگی بر لب جوی استخوانی یافت
برچسب ها

حسین شریفی

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا
بستن