افزونه تغییر استایل سایت بدون کد نویسی

افزونه تغییر استایل سایت بدون کد نویسی

افزونه تغییر استایل سایت بدون کد نویسی

به طور کلی، اگر بخواهید کدهای css قالب خود را تغییر بدهید، باید به بخش style.css رفته و کدهای هر بخش سایت را پیدا و ویرایش کنید. این کار برای اشخاصی که برنامه نویسی نمیدانند و مبتدی هستند دشوار است و هر لحظه نگران و استرس از دست دادن اطلاعات سایتشون را دارند. برای از بین بردن این موارد و اطمینان خاطر پیدا کردن تغییرات کدهای css میتونید از افزونه های ویرایش کدهای css وردپرس استفاده کنید.

در سایت وردپرس بسیاری افزونه در این زمینه وجود دارد، امروز با یکی دیگر از بهترینها آشنا می شوید. با ما همراه باشید تا نحوه نصب و کار با افزونه را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

نحوه کار با افزونه SiteOrigin CSS

در ابتدای کار افزونه را در پایین صفحه دریافت و نصب کنید. پس از فعال کردن افزونه، گزینه جدیدی به نام Custom CSS در منو نمایش اضاف می شود. وارد صقحه افزونه شوبد. در این قسمت روی آیکون چشم کلیک کنید. اکنون سایت را مشاهده می کنید، اما با یک باکس در سمت چپ صفحه قرار گرفته است. این باکس حاوی بخش های تغییر رنگ متن، اندازه، حالت و استایل فونت، ترازبندی متن و موارد دیگر است.

در اینجا، به تمامی قسمت های سایت خود سوئیچ کنید و هر کدام را که قصد دارید کد css یا استایل آنها را تغییر داده، انتخاب کنید. و در باکس سمت چپ کد css آن قسمت را تغییر و در آخر روی دکمه تیک کلیک کنید. با ویرایش هر بخش در همان لحظه به صورت زنده تغییرات را مشاهده می کنید. در ادامه وارد صفحه اول افزونه می شوید، و کدهای css بخش هایی که تغییر دادید را می بینید. فراموش نکنید دکمه Save CSS را بفشارید.

به همین راحتی، میتونید استایل تمامی قسمتهای سایت وردپرسی خود را تغییر داده و بدون کدنویسی و نگران بودن از دست رفتن اطلاعات تون ظاهر و استایل سایت خود را سفارش سازی می کنید.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان