شما به کمپین فروشنده شو تحقیقستان دعوت شدین! 

 

 


 

 

ما در تحقیقستان معتقدیم میتوانیم برای عموم افراد از جمله قشر تحصیل کرده اشتغال زایی و درامدزایی کنیم. میگین چجوری؟ پس با ما همراه باشید و چند دقیقه از وقت گرانبهاتون رو برای مطالعه این صفحه بگذارین.

کمپین فروشنده شو
کسب درآمد از طریق فروش فایل آموزشی

اینجا تحقیقستانِ

 

“ویترینی از بهترین‌ فایلها و محصولات آموزشی”

 

 


 

 

افراد زیادی بدنبال محصولات آموزشی با قیمت و کیفیت مناسب در سطح وب هستند و به همین دلیل خرید و فروش محصولات آموزشی بصورت آنلاین هر روز محبوبیت بیشتری بین کاربران پیدا می‌کنه.

 

 

اگر محصولی برای فروش دارین، اگر تولید کننده محصولات آموزشی هستین و یا اگر میتونین محصول آموزشی تولید کنین؛ این فرصت مناسبی هست که وارد خانواده‌ی بزرگ تحقیقستان بشین و محصولات آموزشی خودتون رو در مقابل دید هزاران بازدید کننده قرار بدین و کسب درآمد کنین. جالبه که بدونین برای فروش محصولات و ثبت نام در سایت یک ریال هزینه دریافت نمیشه (فقط به ازای هر فروش، حق بازاریابی از شما دریافت میشه که این فوق العاده هست!).

 

 

پس اگر در فکر کسب درآمد هستین، همین حالا وقتشه که وارد خانواده‌ بزرگ تحقیقستان بشین.

کمپین فروشنده شو
کمپین فروشنده شو

برای فروشنده شدن در سایت تحقیقستان رعایت یک سری از قوانین الزامی است که در برگه ای با همین عنوان در سایت تحقیقستان جمع آوری شده است. برای اطلاع از قوانین فروش در سایت تحقیقستان، حتما قوانین و مقررات فروش در سایت تحقیقستان را به دقت مطالعه کنید.

مرکز فروشندگان تحقیقستان، پلتفرمی است که در آن فروشندگان محصولات مختلف آموزشی از جمله اساتید، دانشجویان، محققان، دانش آموزان و هر شخصی که محصولی در زمینه های آموزشی برای عرضه دارد میتواند بصورت آنلاین محصولات خود را در قالب فروشنده حقیقی به فروش برساند. فروشنده حقیقی: فردی است که دارای خصوصیاتی مختص به خود مانند نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، کد ملی، شماره شناسنامه و غیره می باشد.

  • تصویر کارت ملی ( یا تصویر شناسنامه )

  • آدرس ایمیل

  • شماره شبا حساب بانکی؛ به نام و مطابق با شخص ثبت‌نام کننده

  • شماره تلفن همراه؛ جهت دریافت کد تایید ثبت‌نام

۱- پنل تخصصی مدیریت محصولات، قیمت گذاری، مدیریت سفارش‌ها و فروش برای فروشندگان

 

۲- دسترسی به آموزش های رایگان برای فروشندگان 

 

۳- راهنمایی درج و فروش محصولات در تحقیقستان پس از مشاهده آموزش های درج شده سایت، توسط تیم مجرب جذب و آماده‌سازی فروشندگان

 

۴- خدمات پشتیبانی فروشندگان به صورت تلفنی و ایمیل

 

۵- امکان فروش در موضوعات آموزشی مختلف

 

۶- خدمات تولید محتوا و تولید تصاویر محصولات توسط تیم مجرب تحقیقستان

 

۷- بازدید روزانه هزاران نفر نفر از سایت تحقیقستان و بازاریابی و فروش محصولات

magnifier
توسط
تومان