افزونه نمایش بیوگرافی اعضای تیم وردپرس

افزونه نمایش بیوگرافی اعضای تیم وردپرس

افزونه نمایش بیوگرافی اعضای تیم وردپرس

آیا تا به حال به این فکر افتادید که کاربران و اعضای تیم خودتان را در وب سایت‌تان نمایش دهید؟ با افزونه ای که امروز قصد دارم به شما عزیزان معرفی کنم این عمل به راحتی صورت می‌پذیرد. با ما همراه باشید.

با افزونه Team Members میتوانید عکس، بیوگرافی، لینک های اجتماعی و موقعیت اعضای تیم‌تان را اضافه کنید. و در هر زمان که دوست دارید آنها را مرتب کرده و در جای مورد نظر خود با یک شورتکد ساده آنها را نمایش دهید. همچنین نسخه حرفه ای این افزونه امکانات بیشتری از قبیل فعال کردن حاشیه تصاویر، افزودن فیلتر به تصاویر و انتخاب رنگ برای هر کدام از اعضا تیم دارد.

نحوه کار با افزونه Team Members

افزونه را نصب و فعالسازی کنید، سپس منو جدیدی به نام teams به پیشخوان وردپرس اضافه شده است. روی add new کلیک کنید، در این قسمت نام و نام خانوادگی، شغل، لینک های اجتماعی و تصاویر اعضای تیم‌تان را وارد کرده و در سمت چپ صفحه، در متاباکس settings رنگ اصلی و تعداد نمایش دادن اعضا در یک خط و موقعیت اعضا را تعیین کنید. و در مرحله آخر دکمه انتشار را بزنید.

سپس در بخش all teams شورتکد را کپی و در صفحه یا نوشته دلخواه خود جایگذاری کنید. و اعضای تیم‌تان را در وبسایت خود مشاهده نمایید.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان