انشا درمورد توصیف شخصیت

انشا درمورد توصیف شخصیت

همیشه برایم زیبا جلوه می شد شاید دیگران این نظر را راجع به او نداشتند اما قیافه اش همیشه برای من زیبا و دلنشین بود به زبان ساده تر قیافه اش برایم شیرین بود. چشمان روشنش تناسب زیبایی با قلب همچون دریایش ایجاد می کرد . لبانی متوسط دارد که با بینی اش ترکیب زیبایی می سازد.ابروهایی معمولی دارد که هنگام لبخند بیشتر خود را جلوه می دهند و این به زیبایی چهره اش میفزاید.

موهای کم پشتی دارد . موهایی که در بینشان می توان بیشتر، رگه های سفید یافت . هر کدام از آن رگه ها با،ارزش یک مروارید برابری می کند . اندامی نسبتا ریز دارد با قدی متوسط.نه چاق است نه لاغر . دست و پاهای تپل و نجیبی دارد.

رنگ های سنگین را بیشتر می پسندد و این با ذات درونش هم خونی دارد . شخصیت بسیار پاکی دارد . بسیار ساده و در عین حال با جذبه و اقتدار.دریای دلش گاهی مواج و گاهی آرام است .

طرز بیان هر کلمه اش به دل مینشیند . سخنوری خوب و در حرفه اش بسیار کهنه کار است.

بسیار زحمت کش و سعی و تلاش برای رسیدن به آینده ای بهتر دارد . همیشه در انجام کار های خیر پیش قدم می شود واز هیچ کمکی به نیازمندان دریغ نمی کند .

 خونگرمی و مقبولیت از ویژگی های بارز اوست که سبب می شود هر کسی برای مشورت در کاری و یا رسیدن به هدفی به او مراجعه کند.

من وقتی نگاهش میکنم کوهی ازصبر و مقاومت را در برابر خود میبینم.کوهی که حس میکنم من نیز روزی میتوانم به او تکیه کنم. پدرم تو بهترین تکیه گاه من هستی .

منبع: تحقیقستان

طراحی سایت | سلطان وب | طراحی سایت قم

همچنین ببینید

تحقیق درباره کاربردهای نفت خام

تحقیق درباره کاربردهای نفت خام

در این مقاله در تحقیقستان درباره کاربردهای نفت خام در عرصه های مختلف مختلف میپردازیم …

۸ دیدگاه

  1. عالیه …مرحبا به این قلم گرم و دلنشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *