درباره ما

 

تحقیقستان رسانه و مرجعی نوآور برای انتقال دانش روز دنیا به منظور رشد فردی و افزایش دانش عمومی افراد می‌باشد که گنجینه‌ای از آموزش ها، مقالات ارزشمند در زمینه های متنوع و محصولات کاربردی را برای عموم افراد در دسترس قرار میدهد. 

 


 

معرفی تحقیقستان

 

سایت آموزشی تحقیقستان فعالیت خود را در زمینه تولید و گرداوری آموزشها، مقالات و محتوای علمی و آموزشی از تاریخ 1 اردیبهشت 1396 آغاز نمود.

 

در ابتدا فعالیت این سایت به آموزشات اولیه دانش آموزان نظیر انشا نویسی، ارائه تحقیق های دانش آموزشی و مقالات دانشگاهی محدود بود اما به مرور دامنه فعالیت های این سایت افزایش یافت و موضوعات متنوع و جذاب دیگری از جمله تکنولوژی، پزشکی، گردشگری، فرهنگ و هنر و … نیز اضافه شد.

 

در این سایت، انشا و تحقیقات دانش آموزی از پایه های اول ابتدایی تا دوازدهم را میتوانید مشاهده و استفاده نمایید. توصیه ما الگو برداری از مطالب میباشد و پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان، عینا کپی برداری نکنید. هدف تحقیقستان، تسهیل و نیز ارائه ایده و الگو به دانش اموزان و دانشجویان در انجام امور آموزشی می باشد.

 

همان طور که گفته شد تحقیقستان علاوه بر انتشار مطالب آموزشی و کمک درسی، به نوشتن مطالب دیگری از جمله مقالات علمی، مذهبی، تکنولوژی، اقتصادی، تاریخی و … نیز می پردازد.

 

در بروزرسانی جدید تحقیقستان، فروشگاهی در جهت فروش محصولات آموزشی تدارک دیده شده است که افراد مختلف میتوانند در زمینه های مختلف آموزشی به فروش محصولات خود بپردازند و کسب درآمد کنند. 

 


 

رابط کاربری و تجربه کاربری

 

سایت تحقیقستان ، دارای رابط کاربری ساده و جذاب میباشد. شما به راحتی میتوانید مقالات و محصولات مورد نظر خود را از طریق دسته بندی های موجود در سایت بیابید.  سرعت لود سایت تحقیقستان بسیار مناسب بوده و از مرور سایت لذت خواهید برد.

 


 

مجوز ها

 

تحقیقستان دارای مجوز از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ( ساماندهی ) میباشد و همچنین دارای مجوز از وزارت ارشاد اسلامی (اینماد = نماد اعتماد الکترونیکی) میباشد . با کلیک روی هر نماد که در پایین سایت (فوتر) قرار گرفته است، میتوانید اطلاعات مربوطه را مشاهده نمایید.

 


 

آمار و ارقام

 

سایت تحقیقستان در حال حاضر دارای رتبه الکسای جهانی 283 هزار و رتبه کشوری 9000 می باشد. حدود 90 درصد از ورودی های تحقیقستان از طریق جستجوگر گوگل میباشد.

 

تحقیقستان را میتوان به عنوان مرجع کاملی در زمینه ارائه مطالب آموزشی و کمک آموزشی، تحقیقات، مقالات و آموزش های دانش آموزی، مقالات و آموزشات دانشگاهی و محصولات کاربردی دانست.