درباره ما

درباره ما

تحقیقستان رسانه و مرجعی نوآور برای انتقال دانش روز دنیا به منظور رشد فردی و افزایش دانش عمومی افراد می‌باشد که گنجینه‌ای از آموزش ها، مقالات ارزشمند در زمینه های متنوع و محصولات کاربردی را برای عموم افراد در دسترس قرار میدهد. 

سایت آموزشی تحقیقستان فعالیت خود را در زمینه تولید و گرداوری آموزشها، مقالات و محتوای علمی و آموزشی از تاریخ 1 اردیبهشت 1396 آغاز نمود.

در ابتدا فعالیت این سایت به آموزشات اولیه دانش آموزان نظیر انشا نویسی، ارائه تحقیق های دانش آموزشی و مقالات دانشگاهی محدود بود اما به مرور دامنه فعالیت های این سایت افزایش یافت و موضوعات متنوع و جذاب دیگری از جمله تکنولوژی، پزشکی، گردشگری، فرهنگ و هنر و … نیز اضافه شد.

در این سایت، انشا و تحقیقات دانش آموزی از پایه های اول ابتدایی تا دوازدهم را میتوانید مشاهده و استفاده نمایید. توصیه ما الگو برداری از مطالب میباشد و پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان، عینا کپی برداری نکنید. هدف تحقیقستان، تسهیل و نیز ارائه ایده و الگو به دانش اموزان و دانشجویان در انجام امور آموزشی می باشد.

همان طور که گفته شد تحقیقستان علاوه بر انتشار مطالب آموزشی و کمک درسی، به نوشتن مطالب دیگری از جمله مقالات علمی، مذهبی، تکنولوژی، اقتصادی، تاریخی و … نیز می پردازد.

در بروزرسانی جدید تحقیقستان، فروشگاهی در جهت فروش محصولات آموزشی تدارک دیده شده است که افراد مختلف میتوانند در زمینه های مختلف آموزشی به فروش محصولات خود بپردازند و کسب درآمد کنند. 


مجوز ها

تحقیقستان دارای مجوز از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ( ساماندهی ) میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا