پایه نهممتوسطه اولکمک آموزشی

انشا طنز در مورد تلفن همراه

انشا طنز در مورد تلفن همراه

سلام علیکم. من یک گوشی ام. یکی از میلیارد ها گوشی دیگه. حتما براتون عجیبه که چرا و چجوری دارم حرف میزنم. خوب برای خودمم سواله. خوب میتونم دیگه. شما میتونین منم میتونم. اه. حواسمو پرت کردید.

از دست شما آدما. خوب داشتم میگفتم یه روز من و صاحبم میراندا، با هم رفتیم بیرون برای خرید لباس. من چندتایی شکایت دارم. اول اینکه هی وسط خیابون با من کار میکرد و نزدیک بود جفتمون رو به کشتن بده.

دوم اینکه بعد از کلی راه رفتن، برای خودش آب خرید و اصلا به من تعارف نکرد و همش و خودش خورد. خوب منم تشنم میشه :(

سوم اینکه… نه نه نمیگم. چرا میگم… سوم اینکه منو تو دستش خیلی شل گرفته بود، یهو از دستش افتادم و به مدت ۴ دقیقه و ۲۷ ثانیه بیهوش بودم.


انشا در مورد تلفن همراه

بعد از کلییی پیاده روی، به لباس فروشی رسیدیم. فروشنده، یه سلام گرم و دوستانه به میراندا کرد ولی اصلا به من نگاه هم نکرد.

راستی، وای نبودین ببینین چه لباس زشتی برای خودش خرید. اگه از منم نظر پرسیده بود، الان مثل پرنسسا شده بود. بعد از کلی بیرون موندن از خونه بالاخره رسیدیم.

وای من داشتم خاموش میشدم. فقط ۳ درصد شارژ داشتم. اما خوشبختانه میراندا منو نجات داد و به سرعت نور، منو زد تو برق. ولی نمیدونم بخاطر من اینکارو کرد یا بخاطر خودش.

حالا که دارم فکر میکنم، داره از میراندا بدم میاد >_< . خوب اینم از خاطره ی دیروز من.

شما خاطره ای چیزی ندارین بخواین به من بگین؟ خوب خداروشکر. خودمم حوصله ندارم بشنوم. ای وای میراندا اومد. دوباره باید خفه خون بگیرم. خوب من رفتم. خوش گذشت.


انشا طنز درمورد تلفن همراه پایه نهم

تلفن همراه را از این نظر تلفن همراه مینامند که همه جا با ماست از جمله خانه خیابان صف اتوبوس و … . تلفن همراه هرچه بزرگتر و به سایز نان بربرس نزدیک تر باشد ما را با کلاس تر با اهمیت تر و مهم تر جلوه میدهد زیرا در دستان ما جا نمیشود و دیگران را وادار میکنند جور دیگری به ما بنگرند.

میتوان با آن پیامک های درشت ریز چاق لاغر یا بدون متن بدهیم و به اصطلاح دوستان را سر کار بگذاریم و از دور تفریح گنیم و بخندیم!!!

توجه داشته باشید هیچ وسیله دیگری همچنین قابلیتی ندارد تلفن همراه با اعتماد ترین و رازدارترین دوست ما در دنیاست زیرا رمز و قفل دارد و برای حفظ راز های ما تا جای ممکن ایستادگی میکند.

ممکن است با چکش له شود ولی چیزی را لو نمیدهد و به اصطلاح نم پس نمیدهد تلفن همراه به ما این امکان را میدهد که در این بودن نباشیم و در عین همراهی با دوستان جدا از آن ها و با تلفن همراه خود مشغول بازی باشیم.

خوبی دیگر تلفن همراه این است که هر گاه کسی با ما کار داشت به راحتی میگوید مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد پیام شما از طریق سرویس صوتی به مخاطب اطلاع داده میشود برای کاستن از هزینه های تماس گاهی بهتر است بگوییم شارژم داره تموم میشه با من تماس بگیر و یا اگر نخواهیم تماس بگیریم میگوییم شارژم تمام شده بود.

تلفن همراه همبازی خوبی هم هست و گاهی میتوان از صبح سحر تا بوق سگ با آن بازی کنیم تا خوابمان ببرد پس تلفن همراه همراه همیشگی ما بهترین همبازی و رازدار ماست و کم خرج و با اعتماد و بهترین دوست ماست.


انشا طنز درباره تلفن همراه

اولین باری که پدرم برایم تلفن موبایل یا همان موبایل خرید، یک گوشی خیلی خیلی ساده بود. صفحه اش تقریبا برابر با یک عکس سه در چهار بود. سیاه و سفید. بدنه اش هم سورمه ای رنگ بود.

اما من در پوست خودم نمی گنجیدم. باورم نمی شد که الان یک گوشی تلفن دارم و با آن می توانم تماس بگیرم و زنگ های مختلف روی آن بگذارم و به هرکسی که دوست دارم پیامک بدهم.

آن موقع حتی خواب این را هم نمی دیدم که گوشی هایی با قابلیت های امروزی بوجود بیایند. گوشی هایی که با بهترین کیفیت عکس می گیرند، آهنگ پخش می کنند، به دنیای اینترنت یا همان دهکده جهانی در هرکجا که بخواهیم وصل می شوند و قابلیت گفتگو تصویری و صوتی و پیامکی با هر کسی در هر کجای جهان را برایمان پدید می آورند.

امروز این گوشی های هوشمند زمان زیادی از روزمان را به خودشان اختصاص داده اند. علاوه بر استفاده های مفیدی که می توان از آنها کرد، اما ضرر های زیادی هم دارند که با استفاده درست از این تلفن های همراه می توان، آنها را به حداقل کاهش داد.


انشا درباره تلفن همراه

ما بچه های کپری دهمان هر وقت که پسر خاله ی اصغری به دهمان می اید، کلی خوشحال می شویم و دورش حلقه می زنیم تا از آن آهنگ های قشنگ که در گوشی همرامش دارد برای ما بگذارد و تفریح سالم را برایمان ایجاد کند.

هر چند اصغری گاهی اوقات با شنیدن این آهنگ های مجاز جو گیر می شود و با حرکات ناموزون، تفریح ما را ناسالم می کند. ولی در کل باید بگویم ما تلفن همراه را خیلی دوست داریم و حاضریم همه ی دارایی مان را که تنها خروس تاج قشنگ است، بدهیم و تلفن همراه بخریم.

اتفاقاً پسر خاله ی اصغری می گفت ناراحت نباشید. چون خیلی زود قیمت تلفن همراه به قیمت یک خروس می رسد و تو می توانی تلفن همراه دار شوی. از شما چه پنهان اصغری از وقتی که این قضیه را شنید، روزی بیست دور زمین مش صفر را بیل می زند تا یک روز بتواند تلفن همراه بخرد.

اصغری می گوید تلفن همراه این قدر خوب است که هر جا که بروی، هر چند نمی توانی 2 کلمه حرف بزنی، اما به راحتی می توانی با آن آهنگ های مجاز گوش کنی و حتی بلوتوث بازی کنی. وقتی به اصغری گفتم بلوتوث چیست، گفت چیز بدی نیست. آهنگ ضبط کردن باکلاس است. که من هم فهمیدم اصغری هم نمی داند بلوتوث چیست.


انشا تلفن همراه

تلفن همراه وسیله ی ارتباطی است که به راحتی می توان ارتباط برقرار کرد و از جایی به جای دیگر با دوستان و اشنایان خود صحبت یا چت کرد. سلام من تلفن همراه هستم، دوست خیلی از شما ها.. از کودک تا پیر و جون که در تمام روز منو روی زمین نمی گذارین و دائما در حال بازی با من هستند و من گاهی انقد خسته می شوم که به شما فحش و ناسزا می گویم که البته نوش جونتون چون حقتونه تا حداقل یکم منو زمین بذارین تا از دست شما یه نفسی بکشم.

والا به خدا! حداقل یکم سرتونو بالا بگیرید تا ارتروز گردن نگیرید. من به فکرتونما. من گاهی خودمو میزنم به هنگی تا شاید دلتون بسوزه یکم دست از سرم بردارید اما انقد سمج هستید که ول نمی کنی.

البته من قبلا اینجوری نبودما. برای خودم ابهت داشتم. چندتا دکمه داشتم شکل و شمایل خاصی داشتم. الان همش لمسی شده، شیک شده، به قول معروف باکلاس شدم، اما من میگم سوسول بازی شده.


انشا درمورد تلفن همراه

زمان قدیم وسیله ایی به اسم تلفن همراه وجود داشت که مردم مواقع لازم از آن برای ایجاد ارتباط تلفنی استفاده می کردند اما امروز ه ما وسیله ایی را در دست داریم که نام آن تنها تلفن همراه است که بیشتر قابلیت بازی کردن و گوش کردن موزیک، وصل شدن به اینترنت، گشت و گذار در تلگرام، ایستاگرام، گذاشتن پست و کامنت را دارد.

تنها کاری که با آن انجام نمی شود تماس گرفتن است. اما نام همراه خود را هم چنان یدک می کشد، زیرا همه آن را همه جا حتی در دستشویی و حمام همراه خود دارند.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ به این مقاله امتیاز بدید

میانگین رتبه 2.6 / 5. تعداد امتیاز ها: 17

تا حالا امتیازی ثبت نشده است! برای این مقاله امتیاز ثبت کنید.

حسین شریفی

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا