متن تقدیر و تشکر

متن تقدیر و تشکر

متن تقدیر و تشکر

در ادامه چند متن تقدیرنامه آورده ایم که امیدواریم مورد پسندتان واقع شود با توجه به مناسبت خاصی که مد نظرتان می باشد, می توانید از متون زیر استفاده کنید

متن تقدیر و تشکر

متن تقدیر و تشکر

به مناسبت……………..

سرکار خانم…………………

مدیر عامل محترم ……………………………

تلاش های ارزنده شما و همکاران محترمتان در تبیین و نشر ضرورت های بکار گیری فنون و ابزار نوین اطلاعات و ارتباطات در توسعه و ارتقای عملکرد فعالیت های روابط عمومی قابل تقدیر و بدو شک زمینه ساز دستیابی و تحقق آرمان روابط عمومی الکترونیک در سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی است

دبیرخانه دایمی همایش روابط عمومی الکترونیک ، ضمن اعلام مراتب تقدیر و تشکر از جناب عالی و همکاران محترم به منظور مساعدت در برگزاری دومین همایش روابط عمومی الکترونیک، مزید توفیقات را از درگاه حضرت حق مسئلت می نماید

همواره موفق و موید باشید

متن تقدیر و تشکر

متن تقدیر و تشکر

به مناسبت ………………….

هنرمند گرامی سر کار خانم …………….

با سلام و احترام

به گواه شواهد تاریخی ، ایران مهد هنر و تمدن است که سهم به سزایی در شکل گیری تمدن بشری داشته است . حضور هنرمندانی از این سرزمین در کشور چین که آن نیز خود را در شکل گیری تمدن بشری سهیم می داند ، گامی جدی و موثری برای شناساندن هنر ارزشمند چند هزار ساله ایران اسلامی است بدین وسیله ضمن قدردانی از مشارکت شایسته ی جناب عالی در برنامه هفته ی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در پکن در تاریخ……………………. که با عرضه ی آثار فاخر هنری و ارائه ی کارگاه آموزشی زمینه ساز آشنایی بیشتر بازدید کنندگان این کشور را با هنر ایران نمودید لازم است مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام داشته ، از درگاه احدیت توفیقات روز افزون شما استاد گرانقدر را مسالت نمایم

متن تقدیر و تشکر

متن تقدیر و تشکر

به مناسبت جشنواره و نمایشگاه ملی صنایع دستی

سرکار خانوم / جناب آقا…………..

این خاک غنی که سرتاسرش مصلای عطر پاک الهی است ، مامن ریشه های فرهنگ غنی و تمدن عظیم ایران اسلامی است و تمامی دستانی که برای حفظ احیاء و ماندگاری هنر- صنعت دستی این مرز و بوم به هم گره خوردند و این زنجیره مقدس را بر قله های پر افتخار فرهنگ اسلامی آویختند ، حافظان و افتخار آفرینان واقعی صنایع دستی هستند.

بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را به پاس حضور و مشارکت در جشنواره و نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران ، اعلام می نماید . امید است این حرکت عظیم فرهنگی موجب تثبیت فرهنگ اصیل ایرانی و ارتقاء جایگاه و هویت دینی و ملی مان گردد

متن تقدیر و تشکر

به مناسبت …………………….

جناب آقای…………………….

مدیریت محترم…………………….

برگزاری موفقیت آمیز اولین نمایشگاه توانمندی های روابط عمومی های بخش غیر دولتی، حاصل همدلی، همفکری و کوشش تمامی پاسداران فرهنگ کشور و دلسوزان عرصه اطلاع رسانی بود .

ازحضور فعال همکاران گرامی آن مجموعه تلاشگر صمیمانه سپاسگزاری می شود.

متن تقدیر و تشکر

به مناسبت ……………

جناب آقای …………………….

با اهدای سلام و تحیت

احتراماَ مقاله ارائه شده جناب عالی با عنوان……………………. درهمایش علمی غدیر مورد ارزیابی هئیت علمی قرارگرفت و در ردیف مقالات برتر گزینش گردید.

به همین روی، ازجناب عالی تقدیر نموده، توفیق روزافزونتان رادرگسترش فرهنگ والایی ازپروردگار یگانه مسئلت دارم.

مدیر کل ………….

متن تقدیر و تشکر

به مناسبت …………..

جناب آقای…………….

بدینوسیله از جنابعالی بعلت اینکه متعهدانه و متخصصانه در طی سالها همکاری با این شرکت جهت توسعه و پیشرفت آن تلاش نموده اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن ، در جهت ترقی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید، نهایت تشکر و تقدیر به عمل می آید.

از خداوند متعال خواهانیم که گامهای بعدی تان را نیز را قرین پویایی و پایایی بدارد

متن تقدیر و تشکر

به مناسبت ……………

جناب آقای…………………………

هشت سال دفاع مقدس یادآور استقامت ، ایثار و پای مردی مردان و زنان معتقد به ولایت و انقلاب اسلامی است که منبعث ایمان به خدا ، وحدت کلمه و یکپارچگی در سایه رهنمودهای حکیمانه روح خدا شکل گرفته و موجب بیداری ملتها و نهضتها آزادی بخش جهان گردید و اینک در استمرار این نهضت عظیم در پرتو هدایت فرزند خلف خمینی کبیر (ره) ، حضرت آیت ا…. خامنه ای ولی امر مسلمین جهان می رود تا به اوج قله سعادت فایق آید

اینجانب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به جناببعالی تبریک عرض نموده، یاد و خاطره همه ایثار گران ، جنبازان و رزمندگان را گرامی می داریم و به روان پاک شهدا درود می فرستیم

متن تقدیر و تشکر

به مناسبت ………….

جناب آقای……………….

عزم و تلاش فرابخش اعضای ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر آغازین روزهای سال …… حماسه آفریده و با لبیک به رهنمود مقام معظم رهبری (مدعظله العالی ) در سالی که به عنوان اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری شده است فصل نوینی در روز خدمتگذاری به هموطنان گرامی و رونق صنعت گردشگری گشود. در پی این دستاورد با شکوه انتخاب و معرفی

نمونه ای مسجل از زحمات فعالان و اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر استانهای کشوربه شمار می آید، لذا ضمن تشکر از تلاش های ارزشمند جنابعالی و کلیه دست اندر کاران اعم از دستگاه های اجرایی، امدادی ، خدماتی، انتظامی، نظارتی، تشکل ها و مراکز خدمات گردشگری از مدیریت منسجم ، خردمندی در میزبانی شایسته مسافران نوروزی ، هوشمند و اهتمام در توسعه و ارتقای خدمات گردشگری در استان تحقق سیاست ها و اهداف دولت تدبیر و امید قدردانی می گردد.

امید است در پناه خداوند متعال ، شاهد اعتلای نام ایران اسلامی و سرفرازی خدمتگذار این مرزو بوم باشیم

متن تقدیر و تشکر

به مناسبت …………

مدیریت محترم عامل ……….

جناب آقای ……….

با تبریک انتخاب آن شرکت به عنوان طرح نمونه استان درسال ……….، از حسن تدبیر و تلاش موفق مدیریت و کارکنان آن شرکت در پیشبرد طرح در راستای تحقق توسعه پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تشکر و قدردانی می شود .

از درگاه خداوند تبارک وتعالی، توفیق روزافزون آن مجموعه را خواستاریم .

متن تقدیر و تشکر

رئیس سازمان مدیر عامل محترم شرکت ……….

تلاش وهمت والای مدیریت و کارکنان آن شرکت موجب کسب عنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه ممتاز طی سال ………… در سطح استان گردید. لذا بدین وسیله به پاس این زحمات ارزنده از جنابعالی، مدیر و کارشناسان شاغل دربخش تحقیق و توسعه آن شرکت تقدیر و تشکر می گردد.

امید آنکه درراه اعتلای صنعت کشور اسلامی مان بیش ازپیش موفق و مؤید باشید.

متن تقدیر و تشکر

متن کمال تشکر و قدردانی

مدیریت محترم عامل …………………….

جناب آقای …………………….

با تبریک انتخاب آن شرکت به عنوان طرح نمونه استان درسال …………، از حسن تدبیر و تلاش موفق مدیریت و کارکنان آن شرکت در پیشبرد طرح در راستای تحقق توسعه پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تشکر و قدردانی می شود .

از درگاه خداوند تبارک وتعالی، توفیق روزافزون آن مجموعه را خواستاریم .

متن تقدیر و تشکر

سلام علیکم

به این وسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی درزمینه پیشبرد اهداف بهداشتی و ایمنی درمحیط کار تقدیم می دارم.

از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار درراستای دستیابی به اهداف عالیه بهداشتی، ارتقای کیفیت زندگی و نشاط ملت شریف وپرافتخار ایران و توسعه پایدار جمهوری اسلامی ایران رامسئلت دارم.

متن تقدیر و تشکر

مدیر عامل محترم شرکت …………………….

رشد وتوسعه صنعت سد و نیروگاه های برق آبی درجمهوری اسلامی ایران مدیون تلاش گسترده و عمیق اساتید، مدیران و متخصصانی است که دانش، تخصص و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند.

برگزاری ……………………. کنفرانس ملی سد نیروگاه های برق آبی، با ارائه ۲۸۹ مقاله علمی ازمیان ۶۳۰ مقاله دریافتی، ۳۰ کارگاه آموزشی و نمایشگاه ارائه دستاوردها با حضور۶۰ شرکت، نشان تلاش قابل تقدیر برگزار کنندگان این کنفرانس و نشان موفقیت این صنعت در مستند کردن تلاشها، دست آوردها و تجربیات می باشد.

بدین وسیله از آن شرکت محترم که باقبول طراحی نرم افزار مدیریت الکترونیکی کنفرانس، ما را در برگزاری هرچه موفق تر این کنفرانس یاری نمودید کمال تشکر و قدردانی رابه عمل می آورم.

متن تقدیر و تشکر

« لیس للانسان الا ماسعی »

مدیر عامل محترم شرکت…………………….

تلاش وهمت والای مدیریت و کارکنان آن شرکت موجب کسب عنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه ممتاز طی سال ……………………. در سطح استان گردید. لذا بدین وسیله به پاس این زحمات ارزنده از جنابعالی، مدیر و کارشناسان شاغل دربخش تحقیق و توسعه آن شرکت تقدیر و تشکر می گردد.

امید آنکه درراه اعتلای صنعت کشور اسلامی مان بیش ازپیش موفق و مؤید باشید.

متن تقدیر و تشکر

معلم گرانقدر / آموزگار ارجمند …………………………….

عشق ورزیدن به خلق زیباترین ترنم گفتگو با خالق است بخصوص اگر توفیق خدمت به عزیزانی نصیبت کرده که تمام دنیایشان را می توان در پر رنگین پروانه ای خلاصه کرد،

ضمن گرامیداشت روز معلم به این وسیله از زحمات جناب عالی در پیشبرد اهداف و پیگیری امور آموزشی و پرورشی این دبستان/آموزشگاه/ تقدیر وتشکر می نماییم وامید آن داریم که درسایه ی الطاف الهی همواره در سنگر خدمت به نوگلان این مرزو بوم وآینده سازان میهن عزیزمان استوار و سرافراز بمانید.

معلما روزت مبارک

متن تقدیر و تشکر

استاد فرهیخته و فرزانه ……………………..

همه ی پیشرفت های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افراد دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می شوند.

از این منظر کشور وامدار همه ی استادانی است که بحق چراغ هدایت بشریت را به تاسی از پیامبر اعظم ( ص ) روشن و فروزان نگاه داشته اند.

با فرا رسیدن سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و روز سترگ معلم فرصت را مغتنم شمرده، در کمال ادب و ارادت این لوح تقدیر تقدیم محضر عالمانه و اندیشمندانه ی شما می گردد.

از حضرت علیم آرزو دارد همواره در کسوت شریف معلمی با کلام نافذ و عزم راسخ و با تولید علم و دانش و پژوهش جهت آینده سازان این مرز و بوم با سرافرازی برای نیل به زندگی سعادتمندانه ی دنیوی و رستگاری اخروی کوشا و پویا باشید.

متن تقدیر و تشکر

معلما :

به راستی آیا کلامی هست که تاب ثنای ایثار شما آسمانیان رابیاورد؟

کدامین روز ، روز تو نیست وکدامین لحظه است که از شمیم تو سکرآور یا عطر آگین نباشد…

به راستی آیا قلمی را می شناسید که با کلک خیال ، شکوه ایثار خاموش معلم را که در بستر رویش های مکرر آدمی و درگسترده ی تاریخ مکتوب بشریت هماره چون نگینی زرین درخشیده است به تصویر آورد؟

کدام خامه را طاقت تصویر خورشید است ؟…

متن تقدیر و تشکر

استاد گرانمایه/ معلم گرانقدر / آموزگار ارجمند …………………………….

آنچه از بن جان می آید آن است که از صمیم قلب از همکاری صادقانه وکوشش خالصانه ی شما در راستای هدایت و ارشاد این نسل سرافراز، تقدیر و تبجیل نمایم و صمیمانه ترین سپاس های خود را به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره ی جان آبیاری می نمایید نثارتان کنم.

آرزومندم ؛ ذات اقدس احدیت شما خوبان را که درمسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان ساز اسلام ،از جان مایه می گذارید در کنف الطاف خاصه ی خویش قرار دهد .

معلما روزت مبارک

2441

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان