افزونه امکانات بیشتر در فروشگاه ووکامرس

افزونه امکانات بیشتر در فروشگاه ووکامرس

افزونه امکانات بیشتر در فروشگاه ووکامرس

در ووکامرس زمانی که بخواهید امکانات بیشتری به فروشگاه خود اضافه نمایید، نیاز به نصب چندین افزونه است. اما شما میتوانید تنها با نصب یک افزونه از تمامی امکانات بهره مند شده و ماژول های متفاوتی را در فروشگاه خود فعال کنید.

نام این افزونه Booster for WooCommerce است، یک افزونه کاربردی و قدرتمند و آسان برای وب سایت فروشگاهی می باشد. Booster for WooCommerce سایت شما را با ویژگی های بسیار قدرتمند احاطه می کند. این ویژگی ها کاملا ضروری برای هر سایتی که از پلت فرم ووکامرس استفاده می کند، هستند.

نحوه کار با افزونه Booster for WooCommerce

در مرحله اول اولین قدمی که برای کار با افزونه بر میداریم نصب و راه اندازی افزونه است. سپس نوبت به فعال کردن آن میرسد. حالا باید ببنیم تنظیمات افزونه در کدام قسمت پیشخوان وردپرس گنجانده شده است.

برای دیدن بخش تنظیمات افزونه حتما نیاز به نصب ووکامرس و داشتن یک سایت فروشگاهی در وردپرس می باشد. اکنون روی منو ووکامرس> پیکربندی> Booster یا ووکامرس> booster settings کلیک کنید. در این صفحه با یک داشبورد روبه‌رو می شوید. این داشبورد دارای بسیاری ماژول است که هر کدام یک قابلیت جدیدی به فروشگاه شما اضافه  میکند.

برای استفاده از این ماژول ها که مربوط به حمل ونقل، درگاه پرداخت، سبد خرید، واحد ارز، محصولات و سفارشات است، میتوانید برای فعال کردن هر کدام، روی گزینه پیکربندی در زیر ماژول کلیک کنید. پس از وارد شدن به صفحه، آن را فعال و تنظیمات ماژول را پیکربندی کنید. هر کذام از بخش های ووکامرس ماژول های متفاوتی دارد.

برای دانستن اطلاعات بیشتر میتوانید اسناد هر بخش را خوانده و به درستی فیلد تنظیمات را پر کنید. با نصب یک افزونه میتوانید امکانات زیادی به فروشگاه ووکامرس خود بیافزایید. و یک فروشگاه با کیفیت و کاربردی در اختیار عموم بگذارید.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان