افزونه تخفیف برای اشتراک گذاشتن محصولات

افزونه تخفیف برای اشتراک گذاشتن محصولات

افزونه تخفیف برای اشتراک گذاشتن محصولات

من و همکارانم سعی کردیم افزونه های کاربردی و حرفه ای ووکامرس را به شما عزیزان معرفی کنیم تا فروشگاه خود را ارتقا دهید. به طور کلی همه ما وقتی وارد یک فروشگاه می شویم اول چیزی که ما را وسوسه میکنه حراج و تخفیفی است که فروشگاه ها ارائه دادند، و همین تخفیف باعث می شود مشتری بیشتری جذب کنیم و اجناس ما سریع تر به فروش برسد.

امروزم یکی دیگر از افرونه های ارائه تخفیف در ووکامرس را توضیح میدهم. با این افزونه کاربران شما میتوانند با به اشتراک گذاشتن محصولات شما از تخفیف ده درصدی بهره مند شوند.

ویژگی‌های افزونه YITH WooCommerce Share For Discounts

  • امکان فعال و غیرفعال کردن افزونه از بخش تنظیمات افزونه
  • فعال و غیرفعال کردن دکمه اشتراک گذاری فیسبوک
  • فعال و غیرفعال کردن دکمه اشتراک گذاری توییتر
  • فعال و غیرفعال کردن دکمه اشتراک گذاری گوگل پلاس

نحوه کار با افزونه YITH WooCommerce Share For Discounts

همانند همیشه این افزونه را دریافت و نصب در سایت وردپرسی خود کنید. پس از فعال کردن افزونه منو جدیدی به نام  plugin YITH به پیشخوان وردپرس اضافه می شود. روی زیرمنو Share For Discounts کلیک کنید. در این صفحه ابتدا گزینه “Enable YITH WooCommerce Share For Discounts” را فعال کنید تا با به ازای اشتراک گذاشتن محصولات فروشگاه تان به کاربران تخفیف تعلق گیرد.

با سه سیستم فیس بوک و توییتر و گوگل پلاس میتوانید به کاربرنتان اجازه دهید تا محصولات شما را از طریق این سیستم ها به اشتراک بگذارند و همین امر سبب میشود مشتریان بیشتری جذب و فروش بیشتری داشته باشید.

کار با افزونه خیلی راحت و ساده است. در متاباکس فیسبوک شناسه فیسبوک تان و نوع دکمه فیسبوک را مشخص و وارد نمایید. سپس در قسمت توییتر اطلاعات شبکه اجتماعی توییتر خود را اعم از نام کاربری و کلید API وارد کنید. و در آخرین بخش یعنی گوگل پلاس، نوع دکمه گوگل پلاس(تنها دکمه گوگل پلاس یا تنها دکمه اشتراک گذاری و یا هر دو نمایش داده شود) را مشخص کنید.

در آخر تغییرات خود را ذخیره کنید و فروشگاه خود را مشاهده کنید. در تمامی صفحات محصولات فروشگاه شما دکمه های اشتراک گذاری فیسبوک و توییتر و گوگل پلاس نمایش داده میشود و کاربران با اشتراک گذاشتن محصولات شما از تخفیف ده درصدی بهره‌مند خواهند شد.

خوبی وردپرس اینه که ما به راحتی میتوانیم امکانات جدید و سودمندتری  را به فروشگاه و سایت مان اضافه کنیم و به هر روز به فکر ارتقا دادن سایت مان باشیم.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان