افزونه مدیریت یکجا چند سایت در یک پنل

افزونه مدیریت یکجا چند سایت در یک پنل

افزونه مدیریت یکجا چند سایت در یک پنل

وقتی ادمین چندین سایت وردپرسی در هاست‌های مختلف هستید، باید برای هر کدام زمانی به طور جداگانه صرف کنید و آنها را مدیریت و به روز رسانی کنید. و هر روز حواستان باشد سایت ها down نشوند و از دسترس خارج نشوند. همچنین باید به تمامی درخواست های کاربران به بهترین نحو رسیدگی و آنها را راضی نگه دارید چرا که سایت بدون بازدید کننده به هیچ نمی ارزد!

خب اینطوری کمی سخت می شود و مسولیت شما سنگین تر و مدیریت کردن سایت ها مشکل ساز می شود. برای راحتی کارتان میتوانید افزونه MainWP Child را در سایت وردپرسی تان نصب و تمامی سایت ها را تنها در یک پیشخوان وردپرس مدیریت و کنترل کنید. نگران نباشید فقط آموزش زیر را دنبال کنید و از سوئیچ کردن بین سایت ها خلاص شوید.

امکانات افزونه MainWP Child

  • متصل شدن و کنترل تمامی سایت های وردپرسی نصب شده در هاست های مختلف
  • به روز رسانی تمامی افزونه ها، قالب ها در یک داشبورد وردپرس
  • مدیریت و افزودن پست به تمامی سایتها در یک داشبورد وردپرس
  • مدیریت و افزودن صفحات به تمامی سایتها در یک داشبورد وردپرس
  • مدیریت کردن تمامی سایتهای وردپرسی در یک پیشخوان یا داشبورد وردپرس

نحوه کار با افزونه MainWP Child

برای مدیریت کردن چندین سایت وردپرسی در یک پیشخوان نیاز به نصب دو افزونه است. افزونه MainWP Child و افزونه MainWP Dashboard! در ابتدا وارد پیشخوان وردپرس سایت اصلی تان شوید، سایتی که میخواهید از اونجا تمامی سایت های دیگر وردپرسی تان را کنترل و مدیریت کنید. افزونه MainWP Dashboard را در آنجا نصب، راه اندازی و فعال کنید.

در این قسمت روی دکمه continue کلیک کنید تا به پایان مرحله نصب برسید. نیاز است یک اکانت جدید در سایت mainwp.com ایجاد کنید. با این افزونه میتوان سایت های روی لوکال هاستم مدیریت کرد.

سپس، یک منو به نام mainwp به پیشخوان وردپرس اضاف شده است، روی زیر منو mainwp / لینک add new site کلیک کنید.

در اینجا اطلاعات ورود تمامی سایتهای فرعی را وارد و اضاف کنید. سپس وارد تک تک پیشخوان سایتهای وردپرسی شوید که میخواهید آنها را در سایت اصلی تان مدیریت کنید و افزونه MainWP Child را در آنجا نصب و فعال کنید.

بدین روش میتوان تمامی سایت های خود را تنها در یک پیشخوان مدیریت و صرفه جویی در وقت خود کرد. در منو mainwp میتوان سایتها، کاربران، پستها، صفحات افزونه ها و قالب ها و موارد دیگر را مدیریت کرد.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان