افزونه های ایجاد صفحات در دست تعمیر

افزونه های ایجاد صفحات در دست تعمیر

افزونه های ایجاد صفحات در دست تعمیر

همه ما گاهی برای ارتقای وبسایت با تغییر قالب و تغییراتی از این قبیل رو به رو هستیم. اما اینکه در هنگام تغییر کاربران، سایت شما را مشاهده می کنند، درست نیست. این امر نه برای شما جالب است و نه برای کاربران شما. زمانی که شما در حال تغییر سایت خود هستید، هر بخش از سایت به هم می ریزد و هر لحظه در حین تغییر است، این از نگاه کاربر مورد قبول نیست و شکل خوبی ندارد. برای همین در این مواقع از صفحات “در دست تعمیر” می توان استفاده کرد. امروز می خواهیم تعدادی از افزونه های در دست تعمیر به شما معرفی کنیم.

۱. افزونه EZP Coming Soon Page

این افزونه قابلیت های بسیاری دارد. به راحتی می توانید این افزونه را بر روی سایت خود اجرا کنید. با نصب این افزونه هم می توانید سایت خود را در دست ساخت قرار دهید و هم کاربران را ثبت نام کنید و ایمیل آنها را دریافت نمایید تا به آنها اعلام کنید سایت شما از چه زمانی رو نمایی خواهد شد.

۲. افزونه Minimal Coming Soon & Maintenance Mode

افزونه دیگری با نام Minimal Coming Soon & Maintenance Mode با کیفیت بالا و تنظیمات بسیار راحت که در اختیار شما قرار خواهد داد. به راحتی با هر قالبی هماهنگ می شود و سازگاری بسیار بالایی نیز دارد. شما به راحتی با نصب و فعال سازی افزونه می توانید عنوان آن را در پنل ادمین در قسمت منو عنوان افزونه را ملاحظه کنید و به تنظیم کردن آن بپردازید.

۳. افزونه Ultimate Coming Soon Page

این افزونه نیز همانند افزونه های دیگر قبلی با ایجاد امکاناتی، به شما امکان ثبت ایمیل کاربران را خواهد داد. همچنین شما می توانید در تنطیمات آن تغییرات مربوطه را انجام داده و اطلاعات خود را وارد نمایید. تنها کافی است که افزونه را نصب و فعالسازی کنید و سپس از بخش تنظیمات به منوی مربوط به تنظیمات افزونه مراجعه نمایید.

۴.WP Maintenance Mode

و آخرین افزونه، افزونه ای که بسیار کانفیگ پذیر و آسان است که شما می توانید با کمک آن روزشمار و شبکه های اجتماعی را اضافه کنید. و این امر برای کاربران بسیار جالب می باشد، که بداند سایت تا چه زمانی در این حالت قرار دارد پس اگر می خواهید به کاربران خود این امکان را دهید پیشنهاد میکنم حتما از این افزونه استفاده نمایید.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان