افزونه اعمال تخفیف خودکار در ووکامرس

افزونه اعمال تخفیف خودکار در ووکامرس

افزونه اعمال تخفیف خودکار در ووکامرس

اگر به دنبال جذب مشتریان بیشتری هستید، حتما این آموزش را دنبال کنید. این افزونه قابلیت جدیدی به کوپن ووکامرس اضافه می کند و اجازه می دهد تا قوانینی برای تخفیف خودکار تعریف کنید.

ویژگی های افزونه WooCommerce Extended Coupon Features

  • افزودن کد تخفیف به صورت خودکار و اضافه کردن آنها به سبد خرید کاربران
  • دریافت کوپن از طریق url
  • محدود کردن کوپن ها از طریق روش حمل و نقل
  • محدود کردن کوپن ها از طریق روش پرداخت
  • محدود کردن کوپن ها از طریق ترکیب محصولات
  • تعیین نقش کاربران مجاز و غیرمجاز

نحوه کار با افزونه WooCommerce Extended Coupon Features

در ابتدا افزونه را نصب و فعال کنید. پس از فعال‌سازی افزونه، وارد بخش ووکامرس> کوپن ها شوید. سپس، روی گزینه ی افزودن یک کوپن کلیک کنید و یک کوپن جدید ایجاد کنید. بعد در تب متفرقه تیک گزینه های موجود کوپن خودکار را فعال کنید. مجددا روی تب محصولات بروید و مقدار حداقل محصولات فروشگاه خود را بنویسید.

در ادامه روی تب تسویه حساب کلیک کنید و روش ارسال را روی حمل و نقل رایگان قرار دهید. همچنین در قسمت محدودیت های مشتری، نقش کاربران مجاز و غیرمجاز را تعیین کنید که برای چه اشخاصی تخفیف رایگان فعال و یا غیرفعال باشد.

به همین راحتی میتوان تخفیف کالا را به صورت اتوماتیک در سایت فروشگاهی خود اعمال کرد. روش بالا را تکرار کنید و تخفیفات خودکار یا اتوماتیک را برای مشتریانی که از فروشگاه شما اجناسی خریداری میکنند ارائه دهید و دیگر نیازی نیست به صورت دستی برای آنها تخفیف اعمال کنید.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان