افزونه تغییر نقش کاربران با خرید محصول

افزونه تغییر نقش کاربران با خرید محصول

افزونه تغییر نقش کاربران با خرید محصول

با این افزونه میتوان نقش کاربری مشتریان را به طور خودکار زمانی که مشتریان محصولاتی را از فروشگاه شما خریداری میکنند، تغییر دهید.

سپس میتوانید قانون هایی را مشخص کنید که کاربر پس از اعمال کردن آن قانون ها به طور اتوماتیک نقش کاربری بهشان اختصاص داده شود.

در نسخه پرمیوم افزونه، مثلا اگر کاربران شما در رنج قیمت ۵۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ اجناس فروشگاه شما را خریداری کردند به آن کاربران نقش کاربری که برای آنها انتخاب کردید ایفا گردد.

ویژگی های افزونه YITH Automatic Role Changer for WooCommerce

  • ایجاد قوانین نامحدود
  • انتخاب نقش مورد نظر خود را برای هر قانون
  • انتخاب محصول خاص از فروشگاه خود
  • ارسال ایمیل به مدیر پس از دریافت نقش کاربری
  • ارسال ایمیل به کاربران پس از دریافت نقش کاربری
  • مدیریت نقش برای اختصاص دادن چندین نقش به کاربران
  • مشاهده نقش ها در بخش سفارشات ووکامرس

نحوه کار با افزونه YITH Automatic Role Changer for WooCommerce

در ابتدا افزونه را نصب کنید، سپس آن را فعال کنید و وارد صفحه تنظیمات افزونه در بخش plugins YITH > Automatic Role Changer شوید. در این قسمت باید قانون هایی که مد نظر دارید را ایجاد کنید. نام قانون را نوشته و روی دکمه add new role کلیک کنید.

سپس دکمه رادیویی gain the role را انتخاب کنید. در کادر مورد نظر نقش کاربری را تعیین و در بخش Choose a product محصول خاص مورد نظرتان را انتخاب کنید. در آخر روی دکمه save rule کلیک کنید. حال شما مشخص کردید اگر محصولی که شما انتخاب کردید را مشتری بخرد نقش کاربری که در قانون تعریف کردید به کاربر اختصاص می یابد.

همچنین می توایند دکمه رادیویی switch را انتخاب و تعیین نمایید اگر کاربری محصول خاص مد نظر شما را بخرد نقش کاربری مشتری به نقش کاربری که مد نظر شماست به طور خودکار تغییر یابد.

مزیت افزونه این است که میتوانید قانون های متفاوتی را تعریف کنید و به راحتی مشخص کنید نقش کاربری مشتریان پس از خرید به طور خودکار تغییر یابد.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان