افزونه حذف پست های خاص در نتایج جستجو

افزونه حذف پست های خاص در نتایج جستوجو

افزونه حذف پست های خاص در نتایج جستجو

تا به حال پیش آمده براتون که بخواهید یکسری صفحات و پستهای خاص را از بخش نتایج جستجو وردپرس مخفی و یا حذف کنید؟ با افزونه Search Exclude به راحتی این عملکرد را به سایت خود اضافه کنید.

برای افرادی کارآمد است که محتوای زیادی دارند و می خواهند پستهای انتخابی خود را هنگامی که کاربری در سایت جستجو میکند آنها را نبینند.

شاید براتون سوال پیش آید که آیا مخفی کردن برخی از پستها تاثیری بر بالا بردن رتبه سئو دارد یا خیر! باید بگم که، خیر این افزونه تنها پست و صفحات انتخاب شده را از نتایج جستجوی سایت شما مخفی میکند.

نحوه کار با افزونه Search Exclude

در ابتدا نیاز به نصب و فعال سازی افزونه می باشد. پس از فعال کردن افرونه، وارد نوشته / صفحات خاص که می خواهید آنها در باکس نتایج جستجو یا موقع جستجو در سایت نمایش داده نشوند در پیشخون وردپرس شوید، سپس یک متاباکس جدید به نام  Search Exclude در سمت چپ مشاهده میکنید. تیک چکباکس Exclude from Search Results را بزنید و نوشته / صفحه را به روز رسانی نمایید.

همچنین میتوانید لیست صفحات و پستهای مخفی شده از نتایج جستجو در سایت را از بخش تنظیمات> Search Exclude مشاهده نمایید.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان