افزونه گزارش از بررسی کیفیت فروش محصول

افزونه گزارش از بررسی کیفیت فروش محصول

افزونه گزارش از بررسی کیفیت فروش محصول

صاحبان فروشگاه های مجازی و حقیقی باید از تمامی جزئیات فروش محصولات شان با خبر باشند. این قضیه به آنها کمک میکند تا متوجه شوند چه محصولی پر فروش بوده و چه محصولی به زبان خودمانی خودمان خریدار نداشته است. درسته، با تهیه کردن یک لیست گزارش از فروش محصولات فروشگاه مان میتوانیم به این مورد دسترسی پیدا کنیم و کیفیت فروش را بالا ببریم. پس با ما همراه باشید. خب چطور متوجه شویم؟

ویژگی های افزونه Product Sales Report for WooCommerce

  • تهیه گزارش در یک محدوده زمانی مشخص
  • تهیه گزارش فروش محصولات از تمامی محصولات یا از یک دسته بندی خاص در فروشگاه
  • محدود کردن گزارش با انتخاب وضعیت سفارش
  • سفارش سازی گزارش فروش محصولات

نحوه کار با افزونه Product Sales Report for WooCommerce

در اینجا در مرحله اول لازم است افزونه را دریافت و نصب کنید. پس از فعال سازی افزونه گزینه جدیدی به نام در منو ووکامرس> پیشخون وردپرس ایجاد میشود.

وارد صفحه تنظیمات افزونه شده، چند گزینه وجود دارد که تک تک به بررسی آنها میپردازم. در وهله اول دوره گزارش گیری از فروش محصولات در ووکامرس را تعیین کنید که در چه زمانی این دوره تهیه شود. سپس تعیین کنید از چه سفارش هایی گزارش تولید شود. به فرض مثال سفارش های درحال انجام، تکمیل شده، لغو شده یا موارد دیگر!

حتی میتوان مشخص کرد از همه محصولات یا تنها یک دسته بندی مشخص یا یک محصول خاص لیست گزارش تهیه شود. سپس قرار گیری محصولات را در لیست جدول گزارش گیری مشخص و طبقه بندی کنید.(محصولات بر چه اساسی مرتب و نمایش داده شوند).

در مرحله آخر فیلدهای گزارش را تعیین کنید که به فرض مثال شامل فیلدهای نام محصول، شناسه محصول، مقدار محصولات فروخته شده و غیره باشد. همچنین میتوانید محصولات رایگان را نیز در لیست گزارش گیری قرار دهید. حال مراحل گزارش گیری فروش محصولات به پایان رسید. برای مشاهده لیست روی دکمه view report کلیک کنید.

یک مزیتی که این افزونه دارد، میتوانید از لیست گزارش فروش محصولات فروشگاه تان یک فایل با فرمت CSV تهیه و در سیستم خود ذخیره کنید و حتی در منبعی دیگر درون ریزی کنید. تنها با کلیک بر روی دکمه download report as CSV این عمل امکان پذیر است.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان