افزونه ارسال ایمیل به Inbox و اسپم نشدن

افزونه ارسال ایمیل به Inbox و اسپم نشدن

افزونه ارسال ایمیل به Inbox و اسپم نشدن

اکثر مواقع سایت وردپرسی شما با مشکل عدم ارسال ایمیل‌ها مواجه می‌شود. قبلا یک روش برای حل مشکل ارسال ایمیل در وردپرس توضیح داده‌ایم، اما امروز یک روش دیگر خدمتتان ارائه خواهیم کرد.

برای حل این مشکل باید ایمیل‌ها را از طریق یک سرویس SMTP ارسال کنید. اگر قصد دارید ایمیل های خود را از طریق سرویس SMTP به کاربران وردپرسی خود ارسال کنید این آموزش را حتما دنبال کنید.

با افزونه Easy WP SMTP میتونید تمام ایمیل های خود را از طریق سرور SMTP به کاربران ارسال و پیکربندی کنید. این امر باعث میشود ایمیل شما درون پوشه spam گیرنده قرار نگیرد و ایمیل شما را در اینباکس دریافت کند. یعنی ایمیل‌ها از طریق یک اکانت ایمیلی مثلا جیمیل ارسال خواهد شد.

نحوه کار با افزونه Easy WP SMTP

ابتدا آموزش نصب افزونه در وردپرس را ببینید. پس از رد کردن مرحله نصب افزونه آن را فعال کنید. سپس منوی جدیدی تحت عنوان Easy WP SMTP در بخش تنظیمات پیشخوان وردپرس ظاهر می شود، روی آن کلیک و به صفحه تنظیمات افزونه بروید. در این قسمت سه تب موجود است، در مرحله اول وارد تب smtp settings شوید و گزینه های زیر را تنظیم کنید.

From Email Address: در این قسمت آدرس ایمیلی که با آن قصد دارید از طریق smtp ایمیل ارسال کرده را وارد کنید.

From Name: در این قسمت نام ارسال کننده را بنویسید.

SMTP Host: در این قسمت آدرس smtp خود را وارد کنید. به صورت پیش فرض smtp.example.com است، به جای example نام سرور ایمیل خود را بنویسید. مثلا: smtp.google.com

Type of Encription:  در این قسمت نوع رمزگذاری سرور خود را وارد کنید. برای اکثر سرورها گزینه SSL / TLS است.

SMTP Port: در این قسمت پورت سرور smtp خود را وارد کنید. برای جیمیل باید ۴۶۵ را وارد کنید.

SMTP Authentication: در این قسمت احراز هویت smtp را فعال کنید و روی گزینه yes قرار دهید.

SMTP username: در این قسمت آدرس gmail یا نام کاربری ایمیل خود را وارد کنید.

SMTP Password: در این قسمت رمز عبور ایمیل خود را بنویسید.

در آخر روی دکمه save changes کلیک کنید. بعد به سراغ تب دوم بروید و فیلدهای موجود را در صورت لزوم تغییر دهید. در مرحله آخر به تب Test Email برید و در قسمت to آدرس ایمیل گیرنده، در قسمت Subject موضوع دلخواه خود و در قسمت Message متن ایمیل خود را وارد کنید و دکمه Send Test Email را بفشارید.

به همین راحتی تنظیمات را پیکربندی و از این پس ایمیل های خود را از طریق smtp به کاربران ارسال می‌کنید.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان