افزونه نمایش مسیر کاربران سایت وردپرسی

افزونه نمایش مسیر کاربران سایت

افزونه نمایش مسیر کاربران سایت وردپرسی

به احتمال زیاد در سایت های مختلف، نمایش مسیر کاربران را در صفحات سایت در بالای صفحه را دیده اید. برخی از قالب های حرفه ای به طور پیش فرض این قابلیت را دارند. در صورتی که بخواهید همچنین ویژگی شگفت انگیزی را به سایت وردپرسی خود اضافه کنید از افزونه Breadcrumb استفاده نمایید.

کار با افزونه فوق العاده آسان و راحت است، تنها با یک شورتکد میتوانید نمایش موقعیت فعلی کاربران در وردپرس را در هر جای وب سایت تان که دوست دارید نمایش دهید.

امکانات افزونه Breadcrumb

  • نمایش مسیر کاربران با شورتکد [breadcrumb]
  • متن جداکننده سفارش
  • متن سفارشی در مقابل Breadcrumb
  • نمایش Breadcrumb در صفحه اصلی، هر نوع پست، صفحه، صفحات والد، صفحه نویسنده، صفحه بایگانی، صفحه برچسب، صفحه تاکسونومی سفارشی، صفحه جستجو

نحوه کار با افزونه Breadcrumb

مانند همیشه در مرحله اول افزونه را دریافت، نصب و راه اندازی کنید، پس از فعال سازی افزونه، منو جدیدی به نام Breadcrumb به پنل مدیریت وردپرس اضافه می شود. به صفحه تنظیمات افزونه بروید، در این قسمت چهار تب وجود دارد:

options: در بخش Breadcrumb front Text میتوانید یک متن اولیه برای نمایش مسیر کاربر که در سایت نمایش داده می شود بنویسید. در صورتی که یخواهید چیزی نمایش داده نشود فیلد را خالی بگذارید. در فیلد جدا کننده مسیر کاربران علامت دلخواه خود را قرار دهید. سپس انداره فونت Breadcrumb را تعیین کنید. و در آخر عبارت home را میتوانید نمایش و با مخفی کنید.

style: در این بخش پوسته Breadcrumb را انتخاب کنید، سپس رنگ متن، جدا کننده و پس زمینه Breadcrumb را به صورت دلخواه خود در آورید و روی ذخیره تغییرات کلیک کنید.

Short-code: در آخرین بخش شورتکد [breadcrumb] را در هر جایی که میخواهید مسیر کاربران را نمایش دهید کپی و جایگذاری کنید. اکنون پس از اتمام تنظیماتتان نتیجه کارتان را مشاهده نمایید.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان