افزونه فرم نظرسنجی برای کاربران وردپرس

افزونه فرم نظرسنجی برای کاربران وردپرس

افزونه فرم نظرسنجی برای کاربران وردپرس

اگر قصد دارید در سایت خود فرم های نظرسنجی ارائه دهید حتما این آموزش را دنبال کنید. با افزونه نظرسنجی YOP Poll به راحتی میتوانید فرم های نظرسنجی متنوعی در نوشته و صفحه ایجاد و در پیشخوان وردپرس خود مدیریت کنید. خب حالا سوال براتون پیش می یاد که خب چه جوری میتونیم چند تا نظر سنجی بزاریم و کاربران بتوانند بدون ابنکه آنها از دسترس خارج شوند به تک تک آنها جواب دهند؟

نگران نباشید، خیلی ساده و راحت میتوانید زمانبندی های خاصی برای نظر سنجی های خود تعیین کنید و کاربران آنها را به خوبی جواب دهند. به دو صورت میتونید این کار کنید، یا به طور همزمان چندین فرم را اجرا کنید یا زمانبندی تعیین کنید که هریک پس از دیگری اجرا شوند.

امکانات افزونه YOP Poll

 • ایجاد/ ویرایش/ کپی / حدف نظرسنجی
 • تعیین زمانبندی نظرسنجی در یک تاریخ مشخص
 • نمایش نظرسنجی به صورت تصادفی
 • نمایش نظرسنجی با شناسه آنها
 • مشاهده لیست تمام نظرسنجی ها که می توان آنها را با تعداد آرا و یا رای دهندگان مرتب کرد
 • مشاهده نتایج نظرسنجی بر اساس تعداد آرا و درصد و یا هر دو
 • افزودن سوالات اضافی در فرم نظرسنجی توسط فیلد Custom Fields
 • ریست کردن وضعیت های نظرسنجی
 • امکان گذاشتن محدودیت در فرم نظرسنجی
 • سفارش سازی نظرسنجی ها
 • نمایش پاسخ های نظرسنجی به صورت عمودی، افقی و جدول
 • مسدود کردن کاربران توسط IP، کوکی و شناسه کاربر

نحوه کار با افزونه YOP Poll

در اولین گام، افزونه را دریافت و نصب کنید، پس از فعال سازی افزونه منو جدیدی به نام YOP Poll در پیشخوان وردپرس ایجاد میشود. اکنون باید اولین فرم نظر سنجی را در سایت وردپرسی خود ایجاد کنید.

روی دکمه add new کلیک کنید. در این قسمت پنج تب وجود دارد که یک به یک وارد مرحله بعد می شویم. در تب اول، سوال و پاسخ های مورد نظرتان را بنویسید. همچنین می توانید یکی از پاسخ ها را به عنوان پاسخ پیش فرض درنظر بگیرید. سپس در بخش Question Options تعیین کنید که کاربر چندین گزینه را انتخاب کند یا تنها یک گزینه و نمایش پاسخ و نتایج به صورت عمودی، افقی و یا جدول باشد.

در صورت دلخواه میتوانید در بخش Custom Fields یک سوال اضافی(الزامی) از کاربران بپرسید. بعد روی دکمه “بعد” کلیک کنید. سپس در تب بعدی قالب نظرسنجی مد نظرتان را انتخاب و به مرحله بعد بروید.

در سومین تب، تاریخ شروع و حتی پایان نظرسنجی را مشخص کنید. گزینه های بسیاری همانند زمان نمایش نتایج ، انتخاب سطح دسترسی نمایش نتایج، تغییر دکمه های رای نظر سنجی و غیره وجود دارد که خیلی ساده است و با کمی وقت میتوان تمام آنها را بررسی کرد و به مرحله بعد رفت. در مرحله آخر روی دکمه ذخیره کلیک کنید و یک شورتکد به شما نشان داده می شود، آن را کپی و در صفحه و نوشته دلخواه خود جایگذاری و کنید.

به همین راحتی فرم های دلخواه خود را ایجاد و در سایت ارائه دادید و کاربران شما میتوانند پاسخ های خودشان را داده و نتیجه را مشاهده نمایند. به علاوه، میتون در بخش ابزارک ها نیز فرم نظرسنجی های که ایجاد کردید را به نمایش بگذارید.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان