افزونه نمایش پست های محبوب در وردپرس

افزونه نمایش پست های محبوب در وردپرسافزونه نمایش پست های محبوب در وردپرس

افزونه نمایش پست های محبوب در وردپرس

می خواهید محبوب ترین پستهای خود را در روز، هفته، ماه، و تمام وقت در وردپرس نمایش دهید؟ پست های محبوب اجازه می دهد سلیقه بازدید کنندگان خود و محتوای مفید خود را به سرعت کشف کنید که در در نتیجه به شما این امکان را می دهد تا تعامل کاربر را بهبود و بازدید صفحه را افزایش دهید. در این آموزش به شما نحوه نمایش پست های محبوب روز، هفته، ماه، و تمام وقت در وردپرس را نشان خواهیم داد.

چرا مطالب محبوب را نمایش دهیم؟

وقتی شروع به وبلاگ نویسی وردپرس می کنید، محتوای زیادی ندارید، که به شما امکان دهد تا پست های انتخاب شده را به صورت دستی در ویجت نوار کناری نمایش دهید. با این حال این وقتی وب سایت شما رشد می کند، متوجه خواهید شد که مقالات قدیمی در وب سایت شما٬ در معرض دید زیاد قرار نمی گیرند. با نمایش محتوای محبوب به کاربران جدید اجازه می دهید به سرعت بهترین مقالات را در وب سایت شما بیابند. این باعث افزایش مشارکت کاربران در وب سایت شما می شود و بازدید صفحهات شما را افزایش می دهد. در حال حاضر مشکل این است که اگر شما تمام مقالات محبوب خود را نشان می دهید، در نتیجه مجموعه ای بسیار محدود از مقالات٬ مکررا در معرض دید قرار می گیرند. شما می توانید آنها را با نمایش مطالب محبوب در روز، هفته و یا ماه نیز متنوع کنید.

نمایش مطالب محبوب وردپرس بر اساس روز، هفته و ماه

ابتدا باید افزونه WordPress Popular Posts را نصب و فعال کنید. افزونه WordPress Popular Posts محبوب ترین افزونه محبوبترین پست ها برای وردپرس است. به شما میگوید کدام پست ها و مطالب های سایت شما مورد بازدید بیشتر قرار گرفته است. پس از فعال سازی به منو نمایش > ابزارک در پیشخوان وردپرس بروید و ویجت پست های وردپرس را به سایدبار مد نظرتان بکشید و رها کنید.

شما می توانید این ویجت را ‘امروز’ نامگذاری کنید و در زیر دامنه محدوده زمانی، ۲۴ ساعت گذشته را انتخاب کنید. پس از آن شما می توانید گزینه های دیگر ویجت را بررسی و آنها را به دلخواه خود تنظیم کنید. فراموش نکنید که بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تنظیمات ویجت خود را ذخیره کنید. بعد، شما باید یک عنصر پست دیگر محبوب اضافه کنید و آن را «هفته» نامگذاری کنید. در تنظیمات ویجت، شما باید ۷ روز را در محدوده زمانی انتخاب کنید و سپس روی دکمه ذخیره کلیک کنید. فرآیند را برای افزودن ویدجت پست های ماهیانه و تمام وقت نیز تکرار کنید.

ایجاد یک ویجت تب دار برای پست های محبوب

در این بخش از آموزش، ما یک ویجت tabbed برای نوار کناری وردپرس خود ایجاد خواهیم کرد. این به ما اجازه می دهد ویجت پست های محبوب مان را در داخل یک ویجت تنها با زبانه ها نمایش دهد. اول، شما نیاز به نصب و فعال کردن پلاگین utimate widget Tabbed دارید. پس از فعال شدن، به سمت صفحه ابزارکها بروید و یک منطقه جدید ویجت با نام« پیش زمینه ویجت Tabbed خواهید دید.

شما باید همه ویجت های محبوب پست خود را به این منطقه ویجت خاص انتقال دهید.

بعد، شما باید ابزارک Tabbed Widgets نهایی را در ویجت های موجود قرار دهید و آن را به نوار کناری وب سایت خود که می خواهید برای نمایش پست های محبوب نمایش داده شود، اضافه کنید.

در تنظیمات ویجت، یک عنوان برای ویجت پست محبوب خود را ارائه کنید. در قسمت زمینه ویجت، شما باید “ویجت Tabbed Default منطقه” را انتخاب کنید، و زبانه ها را برای فیلد الگو انتخاب کنید. فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات خود دکمه «ذخیره» را کلیک کنید. اکنون می توانید از وبسایت خود دیدن کنید تا ویجت ارسالی محبوب خود را که روزانه، هفتگی، ماهیانه و تمام برگه های زمان را نشان می دهد، نمایش دهد.

شما می توانید دستور زبانه را به سادگی در حال حرکت ویجت در بالا و پایین در منطقه ویجت Tabbed پیش فرض مجدد تنظیم کنید.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان