افزونه دکمه پرداخت هزینه محصول ووکامرس

افزونه دکمه پرداخت هزینه محصول ووکامرس

افزونه دکمه پرداخت هزینه محصول ووکامرس

در فروشگاه ووکامرس روند خرید بدین صورت است که پس رفتن به صفحه محصول، محصول را به سبد خرید اضافه می کنید، سپس وارد صفحه تسویه حساب شده و مشخصات خود را وارد کرده و نوبت به پرداخت محصول می رسد، درگاه پرداخت مورد نظرتان را انتخاب و هزینه محصول را پرداخت می کنید. حال روند خرید پایان می پذیرد. این پروسه تا حدودی طولانی به نظر می رسد و میتوانید در صورت دلخواه افزونه ای که امروز معرفی میکنم را نصب کنید و په سرعت پس از انتخاب محصول به صفحه پرداخت تنها با یک کلیک روید و محصول دلخواه تان را خریداری نمایید.

افزونه ساده ای است و نیازی به انجام هیچ کاری نیست. پس از نصب به طور پیش فرض دکمه پرداخت با یک کلیک کنار محصول نمایان می شود و میتوانید روند پرداخت را انچام دهید. با این عمل وقت مشتریان شما تلف نمی شود و باعث جلب و رضایت آنها می شود.

نحوه کار با افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout

خب در این قسمت تمامی شما کاربران عزیز به خوبی میدانید که چه کنید. سپس گزینه جدیدی به نام One-Click Checkout به منو  plugins YITH اضافه می شود. وارد صفحه تنظیمات افزونه شده و در اینجا دو تب را خواهید دید.

در تب عمومی مشخص کنید که مشتری پس از خرید محصول مستقیم وارد صفحه پرداخت شود و پروسه خرید را انجام دهد. در صورت دلخواه نیز میتوانید متن دکمه، رنگ پس زمینه دکمه، رنگ پس زمینه هاور دکمه و رنگ متن دکمه را تغییر دهید و در مرحله آخر روی دکمه save changes کلیک کنید. همچنین میتوانید تنظیمات را به صورت پیش فرض برگردانید.

هیچ دلیلی وجود ندارد که مشتریان تکراری شما دوباره و دوباره جزئیات صورتحساب خود را بنویسند و یا از یک روش استاندارد برای خرید یک محصول پیش بروند، با افزونه YITH WooCommerce One-Click Checkout، همه کسانی که قبلا اطلاعات صورتحساب خود را ذخیره کرده اند قادر خواهند بود برای خرید دوباره تنها با یک کلیک ساده خرید کنند.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان