افزونه نمایش لیست پست های محبوب وردپرس

افزونه نمایش لیست پست های محبوب وردپرس

افزونه نمایش لیست پست های محبوب وردپرس

در اکثر سایت ها می بینید که پستهای محبوب را به صورت یک لیست در سایت خود نمایش میدهند. به طور پیش فرض وردپرس نمیتواند صفحات را دنبال کند و پستهای محبوب را نمایش دهد، با استفاده از افزونه Top 10 صفحات و نوشته ها و نوع پست سفارشی شمارش و نمایش داده میشوند.

این افزونه دارای دو ویجت است که شما می توانید لیست پست های محبوب و تمام پست های وبلاگ یا سایت خود را نمایش دهید. اگر چه افزونه های مشابه ای در این زمینه وجود دارد اما Top 10 یکی از محبوب ترین افزونه های نمایش پست محبوب است که از تصاویر بند انگشتی، شورتکد ها، ابزارک ها، نوع پست سفارشی و استایل های css حمایت میکند. همچنین این افزونه دارای سیستم کش داخلی که کمک می کند بارگذاری سرور کاهش یابد. و دنبال کننده ها یا ردیاب از آژاکس استفاده میکند. همچنین  این افزونه با افزونه های کش وردپرس سازگار است.

Top 10 همچنین دارای کتابخانه API قدرتمندی است و به طور کامل با اکشن و فیلترهای وردپرس قابل توسعه است که به شما اجازه می دهد به راحتی کد را برای اضافه کردن ویژگی های جدید و یا تغییر تنظیمات موجود گسترش یا توسعه دهید.

ویژگی های افزونه Top 10

  • شمارنده صفحه: صفحات و نوشته ها و نوع پست سفارشی هر ساعت یک بار شمارش میشوند و  به صورت خودکار نمایش داده میشوند.
  • پست های محبوب: میتوان مشخص کرد لیستی از پستهای محبوب یا تمامی پستها و یا در یک محدوده زمانی پستها نمایش داده شوند.
  • ابزارک: با استفاده از ابزارک ها میتوان پستها را در یک محدوده زمانی خاص یا روزانه مشخص کرد یا تمامی پستها را در سایدبار سایت نمایش داد.
  • شورتکد ها: دارای دو شورتکد [tptn_list] و [tptn_views] که لیست پست ها و تعداد پستها به ترتیب نمایش میدهد.
  • پشتیبانی از تصاویر بند انگشتی: یک اندازه تصویر سفارشی (tptn_thumbnail) با ابعاد مشخص شده در صفحه تنظیمات ایجاد می کند. یا به صورت خودکار اولین تصویر پست شما را استخراج و به عنوان تصویر بند انگشتی نمایش میدهد. و یا به صورت دستی آدرس تصویر بند انگشتی را در فیلدهای متا وردپرس وارد نمایید.
  • در نظر نگرفتن پستها: با انتخاب دسته بندی ها میتوان پست مورد نظر را نمایش نداد و حذف کرد. یا با نوشتن شناسه های پست، پست مورد نظر را در لیست پستهای محبوب نمایش ندهید.
  • استایل ها: میتوان انواع استایل های موجود یا css سفارشی دلخواه خود را به کار ببرید.
  • سازگاری با افزونه های کش

نصب و راه اندازی افزونه Top 10

افزونه را نصب و فعالسازی کنید، سپس منو Top 10 به پیشخوان وردپرس شما اضافه میشود. تنظیمات این افزونه راحت و ساده است به صورت دلخواه خود تنظیمات را پیکر بندی کنید و به بخش نمایش> ابزارک ها بروید و دو ابزارک overall count و popular posts را به سایدبار قالب دراگ کنید.

در بخش تنظیمات افزونه میتوانید تعداد نمایش پستها، نوع پست سفارشی، فعال کردن کش سیستم، اندازه تصویر بند انگشتی و استایل لیست پستهای محبوب و غیره را انتخاب و مشخص کنید.

و در آخر میتوانید پستها و صفحات خود را ویرایش کنید و در بخش زیرین ویرایشگر نوشته یا صفحه در متاباکش top 10 تصویر بند انگشتی انتخاب کنید و در نظر بگیرید که این پست یک پست محبوب به حساب آید یا خیر.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان