انشا تفاوت بیدار شدن در صبح روستا و شهر

انشا تفاوت بیدار شدن در صبح روستا و شهر

انشا تفاوت بیدار شدن در صبح روستا و شهر

در زندگی روزمره ما انسان ها و سختی های زندگی های امروزه بیدار شدن از خواب در صبح روستاها بسیار دل انگیز تر از بیدار شدن در صبح شهر های پر سروصدا و شلوغ است . صبح روستاها بسیار ارام , با نشاط و با صدای پرندگان و خش خش برگ درختان اوایی دلنشین و ارام بخش را به ارمغان می اورد.

انشا تفاوت بیدار شدن در صبح روستا و شهر

در یک صبح بهاری و در روستای کوچکمان با صدای جیک جیک گنجشک ها بیدار می شویم و به کنار پنجره می رویم . پنچره را باز می کنیم و با یک نفس عمیق هوای سالم و پاک روستا را تنفس میکنیم .

به ابر های در اسمان ؛ خورشید نورانی و به طبعیتی زیبا و سر سبز , به کوه های استوار و درخت های بلند و زیبا نگاه می کنیم و در دل به این همه زیبایی افتخار میکنیم و سپاس خداوند را بجای می آوریم .

اما صبح روز بهاری در شهر , شلوغ , پرهیاهو و پر صدا میباشد و با بوق ماشین های بزرگ و کوچک از خواب بیدار می شویم .  با نگاه به پنچره می بینیم هوای شهر چقدر آلوده هست . پنجره را باز می کنیم و با باز کردن پنچره , هوای کثیف و آلوده شهر داخل اتاق استشمام میشود .

به ابرهای سیاه , به خورشیدی که پشت ابر ها مخفی شده , به ساختمان های بلند , به ماشین های زیاد و ترافیک سنگین ایجاد شده توسط وسایل نقلیه نگاه می کنیم و در دل خود می گویم که ای کاش من همان بچه روستا بودم و در ان جا می زیستم.

کلیدواژه : انشا با موضوع مقایسه برخاستن از خواب در صبح روستا با بیدار شدن از خواب در شهرانشا تفاوت بیدار شدن در صبح روستا و شهرانشا در مورد برخاستن از خواب در روستاانشا در مورد برخاستن از خواب در شهرانشا در مورد بلند شدن از خواب در روستا و شهرانشا در مورد صبح شهرانشا درباره تفاوت بیدار شدن در صبح روستا و صبح شهرانشا درمورد بیدار شدن در صبح روستاانشا درمورد تفاوت بیدار شدن در صبح روستا و شهرانشا مقایسه برخاستن از خواب در صبح روستا با شهرانشا مقایسه برخاستن خواب و در شهر و روستاانشا مقایسه خواب در روستا و شهرانشا مقایسه شهر و روستاانشا پایه هشتم در مورد بلند شدن از خواب در روستاانشا کوتاه تفاوت بیدار شدن در صبح روستا و شهرتفاوت بلند شدن در صبح روستاها و شهرتفاوت بیدار شدن در صبح روستا و شهرتفاوت صبح روستا با شهرمتن انشا بیدار شدن در روستانمتن انشا درمورد بیدار شدن در شهرمتن انشا درمورد مقایسه‌ی برخاستن از خواب در صبح روستا و شهرمقایسه برخاستن از خواب در صبح روستا با بیدار شدن از خواب در شهر
2476

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

دیدگاه کاربران
  • ایه رضایی 7 مه 2020 / 23:14

    عالییی بود ففط کم مثال زده بودید

  • علیرضا 28 آوریل 2020 / 12:24

    خیلی عالی بود ماشاالله

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحقیقستان
توسط
تومان

از آخرین مقالات و تخفیفات هیجان انگیز تحقیقستان باخبر شوید!

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .