۱۰ مدل از بهترین ابزارها برای چاپ سه بعدی

10 مدل از بهترین ابزارها برای چاپ سه بعدی

۱۰ مدل از بهترین ابزارها برای چاپ سه بعدی

هیچ چیزی به اندازۀ امکان ساخت ابزارهای فنی متداول با چاپگر سه بعدی، ارزشمندی فناوری ۳D Print را نشان نمی دهد. برای به این که بتوانید جعبه ابزار خود را کامل تر کنید، در اینجا ۱۰ مدل از بهترین ابزارها برای چاپ سه بعدی را گردآوری کرده ایم که برای پرینت سه بعدی، استفاده و پز دادن به دوستان مناسب هستند!

10 مدل از بهترین ابزارها برای چاپ سه بعدی

۱۰ مدل از بهترین ابزارها برای چاپ سه بعدی

  1. گیره دستی پیچی

این مدل سه بعدی چیست؟ به دلایلی قانع کننده، گیره دستی پیچی یکی از مدل های برجسته در Thingiverse است. اگرچه دوام آن مشخصاً با گیره های معمولی یکسان نیست اما بسیاری از قابلیت های پرینت سه بعدی را نشان می دهد. نگه داشتن قطعات سبک و کار با این ابزار جالب و لذت بخش است.

کجا پیدا کنیم؟

https://www.thingiverse.com/thing:2403756

بهترین ابزارها برای چاپ سه بعدی

  1. کارگاه بُرد الکترونیکی با بازوهای مفصلی

10 مدل از بهترین ابزارها برای چاپ سه بعدی

این فایل سه بعدی چیست؟ این یک مدل نبوغ آمیز است که با شایستگی در Thingiverse برجسته شده است. این یک کارگاه برد الکترونیکی (PCB) است که بازوهای مفصلی دارد و همین امر آن را برای کار روی قطعات الکترونیکی عالی می کند. بنابراین، اگر روی تخته مدار کار می کنید و به یک دست اضافی (یا هشت دست اضافی) نیاز دارید، حتماً این ابزار ضروری را چاپ سه بعدی کنید!

کجا پیدا کنیم؟

https://www.thingiverse.com/thing:801279

  1. یک گیرۀ نگهدارنده دیگر

10 مدل از بهترین ابزارها برای چاپ سه بعدی

ابزارهای چاپ سه بعدی

این فایل سه بعدی چیست؟ این ابزار تماماً چاپی یک گزینۀ عالی برای افزودن به هر کارگاهی است. تنها با چرخاندن دستگیرۀ پشتی، می توانید گیره را سفت کنید و هر چیزی را که روی آن کار می کنید، در حالت پرس قرار دهید. پروژه های دستی خود را با استفاده از این گیره در چنگ خود نگه دارید.

کجا پیدا کنیم؟

https://www.thingiverse.com/thing:2064269

فروش پرینتر سه بعدی | کارآفرینی با چاپگر سه بعدی در ایران | گارانتی-خدمات پس از فروش-آموزش

  1. مرکزیاب

این چیست؟ یکی از مواردی که بیشتر سازندگان در آن مشترک هستند، میل به کمال است. این مرکزیاب چاپ سه بعدی می تواند در این مسیر به شما کمک کند. این ابزار چاپ سه بعدی، با کمک هندسۀ ساده، مرکز دقیق هر تیر و تخته ای را که با آن کار می کنید پیدا می کند.

کجا پیدا کنیم؟

https://www.thingiverse.com/make:409286

  1. دستۀ آچار آلن

این مدل سه بعدی چیست؟ چه چیزی بهتر از یک دسته برای آچار آلن؟ خب، یک دستۀ قابل تنظیم برای آچار آلن جالب به نظر می رسد! بدون توجه به اندازۀ آچار، می توانید به راحتی آن را وارد بخش قابل تنظیم کنید و از آن برای تولید قطعات دیگر بهره ببرید.

کجا پیدا کنیم؟

https://www.thingiverse.com/thing:151461

| خدمات پرینت سه بعدی |

  1. دریل دستی

این پرینت سه بعدی چیست؟ این دریل دستی یک ابزار چهار تکه ای فوق العاده است که به خوبی کار می کند! طبیعتاً این ابزار با نمونه های برقی که در کارگاه ها وجود دارد قابل مقایسه نیست، اما قطعاً وقتی بخواهید روی یک قطعه سبک سوراخ ایجاد کنید، این ابزار بسیار مفید خواهد بود.

چه کسی آن را طراحی کرده؟ speedy777

کجا پیدا کنیم؟

https://www.thingiverse.com/thing:731086

  1. آچار انگشتی (مهره گیر)

این فایل سه بعدی چیست؟ سازندگان دائماً مجبور به کار در گوشه های تنگی هستند که راه دست نیست. اما با این آچار انگشتی نبوغ آمیز، سفت کردن یک مهره در چنین مناطقی بسیار آسان تر می شود! این مدل چاپ سه بعدی به شما کمک می کند تا هر کنج و کناری را محکم کنید، حتی در جاهایی که آچار معمولی کاری از پیش نمی برد.

از کجا پیدا کنیم؟

https://www.thingiverse.com/thing:947423

  1. تختۀ قابل تنظیم سمباده زنی

این فایل چاپ سه بعدی چیست؟ این تختۀ قابل تنظیم سمباده زنی ابزاری ارزشمند برای کار بر روی پروژه های خاص است. طراح، چهار نمونه از این ابزار را در صفحۀ خودش قرار داده که می توانید پرینت کنید. همچنین، اگر این تخته ها متناسب با نیاز شما نیستند، می توانید نمونه ای مخصوص خودتان بسازید و سمباده را با پیچ های چاپی روی آن سفت کنید.

کجا پیدا کنیم؟

https://www.thingiverse.com/thing:2404850

  1. آچار فرانسه چاپیِ کاملاً مونتاژ شده

این مدل۳بعدی چیست؟ این آچار به طور قطع از نظر عملکرد محدودیت هایی دارد، اما جالب تر از آن است که ما بخواهیم از لیست حذفش کنیم. این آچار به صورت تک قطعه ای و مونتاژ شده چاپ می شود. اگرچه نمی توانید کار زیادی با آن انجام دهید، باز هم نشانگر توانایی و قابلیت های پرینتر سه بعدی شماست.

کجا پیدا کنیم؟

https://www.thingiverse.com/thing:139268

  1. پایه نگهدارندۀ ابزار

این پرینت۳بعدی چیست؟ هر سازنده یا آدم دست به آچاری می داند که سازماندهی ابزارها برای یک پروژه موفق ضروری است. این پایۀ نگهدارنده ابزار یک مدل عالی است که به مرتب کردن کارگاه شما کمک می کند. بنابراین، دفعۀ بعدی که به انبردست یا آچار نیاز دارید، می دانید آن را کجا پیدا کنید.

کجا پیدا کنیم؟

https://www.thingiverse.com/thing:1937236

امیدواریم این مقاله برایتان مفید و کاربردی باشد و شما را به حوزه ۳D Print علاقمند نماید.

برای مشاوره رایگان خرید چاپگر سه بعدی باکیفیت همراه با گارانتی و آموزش در ایران یا روشهای کارآفرینی کافیست نام « توسعه گران بعد سوم » را در گوگل جستجو کنید.

2445

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان