افزونه نمایش آگهی تبلیغاتی در سایدبار

افزونه نمایش آگهی تبلیغاتی در سایدبار

افزونه نمایش آگهی تبلیغاتی در سایدبار

اگر به دنبال نمایش تبلیغات در سابت خود هستید پیشنهاد میکنم از افزونه Meks Easy Ads Widget استفاده کنید. با این افزونه شما می توانید تعداد نامحدودی از تبلیغات درون ابزارک های وردپرس خود ایجاد کرده و به نمایش بگذارید.

امکانات افزونه Meks Easy Ads Widget

  • تعداد نامحدودی از تبلیغات را درون یک ویجت ایجاد کنیدانتخاب اندازه های از پیش تعیین شده
  • تعریف اندازه سفارشی
  • پشتیبانی از تبلیغات تصویری و اسکریپت بر اساس تبلیغاتمرنب سازی تبلیغات به صورت تصادفی
  • تعیین کردن که چه تعداد تبلیغات در هر بار صفحه بارگذاری میشود نمایش داده شود
  • چرخش تبلیغات به صورت اتوماتیک

نحوه کار با افزونه Meks Easy Ads Widget

در گام اول افزونه را دریافت، نصب و راه اندازی کنید. پس از فعالسازی افزونه به بخش نمایش> ابزارک ها در پنل مدیریت بروید، گزینه جدیدی به نام Meks Easy Ads Widget به بخش ابزارک ها اضافه شده است. آن را به سایدبار مورد نظرتان دراگ کنید.

حال به سراغ پیکربندی افزونه می رویم، در مرحله اول در صورت دلخواه یک عنوان برای تبلیغات خود بنویسید، سپس اندازه تبلیغات را به صورت کوچک یا بزرگ یا اندازه دلخواه خود انتخاب و مشخص کنید.

در بخش options میتوان زمانی را تعیین کرد که تبلیغات به صورت اتوماتیک بچرخند، و یا به صورت تصادفی نمایش داده شوند. حتی میتوان مشخص کرد هنگام باز شدن لینک تبلیغات، تبلیغات در همان صفحه اجرا شوند.

در مرحله آخر روی دکمه add new بزنید و تصاویر و لینکهای تبلیغاتی خود را اضافه و انتخاب کنید چه تعداد تبلیغ در سایدبار نمایش داده شود. میتوان هر تعداد که دوست دارید تبلیغ به بخش سایدبار خود اصافه کنید. به همین سادگی میتوان آگهی های تبلیغاتی را در سایدبار سایت نمایش داد.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان