افزونه نمایش مطالب مهم به صورت پاپ آپ

افزونه نمایش مطالب مهم به صورت پاپ آپ

افزونه نمایش مطالب مهم به صورت پاپ آپ

اگر بخواهید در سایت وردپرسی خود مطالب و اخبار مهم را به صورت پاپ آپ در سایت یا صفحه/ نوشته برای کاربران به نمایش بگذارید از افزونه Easy Modal استفاده کنید.

Easy Modal یک افزونه خوب و کاربردی در این زمینه می باشد و کار با آن خیلی ساده و راحت است، میتوان پاپ آپ های متفاوت ایجاد کرد و در بخشهای مختلف سایت به نمایش گذاشت.

نحوه کار با افزونه Easy Modal

افزونه را نصب و فعالسازی کنید، سپس منو جدیدی به نام Easy Modal به پیشخوان وردپرس اضافه میشود. روی تب modals> add new کلیک کنید و اولین مدال خودتان را ایجاد کنید.

در تب عمومی، در ابتدا یک نام برای مدال خود بنویسید، بعد نوع بارگذاری پنجره پاپ آپ را مشخص کنید که در صفحه/ نوشته یا سایت نمایش داده شود. در آخر عنوان را مشخص و متنی که میخواهید در پنجره نمایش داده شود را نوشته و روی انتشار کلیک کنید.

در تب بعدی اندازه و موقعیت مدال و نوع و سرعت انیمیشن را مشخص نمایید. در تب close options مشخص کنید که با زدن دکمه ESC پنحره پاپ آپ بسته شود. و در آخرین تب، کد یکی از سه مثالی که باعث میشود مدال باز و اجرا شود را کپی کنید.

سپس در مرحله آخر وارد صفحه/ نوشته دلخواه خود شوید، و کد را جایگذاری کنید. و در متاباکس easy modal پایین صفحه، نام مدال را انتخاب کنید.

پس از نمایش صفحه، روی دکمه ایجاد شده کلیک کنید، حال مطلب مهمی یا مدال که ایجاد کردید را مشاهده خواهید کرد.

در صفحه تنظیمات افزونه، در تب عمومی میتوان مدال های ایجاد شده، تمام تنظیمات لحاظ شده را حذف کنید. و حتی میتوانید مدال های دیگر را  از این قسمت درون ریزی کنید.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان