متوسطه دومپایه دهمپایه دوازدهمپایه یازدهمکمک آموزشی

کتاب زیست شناسی نشر الگو

کتاب زیست شناسی نشر الگو

اشکان هاشمی یکی از مولفین و مدرسین قدیمی با همکاری نشر الگو سری کتاب های زیست نسل جدید را به چاپ رسانیده است. این کتاب های برای مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم و همچنین جمع بندی این مقطع به تولید رسیده است.

آموزش کامل و مفهومی مفاهیم کتاب درسی در کتابی تمام رنگی برای فهم بهتر تصاویر زیست شناسی در مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم به چاپ رسیده است.

هر مقطع کتاب ها دو جلدی بوده و در جلد اول به آموزش کامل و نکته های کتاب درسی پرداخته میشود و سپس تست های سراسری کنکور های سالهای گذشته داخل و خارج از کشور آورده شده به همراه تست های تالیفی از مولف.

نکته قابل توجه این کتاب ها که آن را از سایر کتاب ها مثتثنی میکند کلاس آنلاین رایگان توسط مولف میباشد.

یعنی شما در جلد اول به هر بارکد QR که میرسید با اسکن آن توسط موبایل خود به کلاس آنلاین تدریس آن مبحث توسط اشکان هاشمی متصل میگردید که این موضوع مورد استقبال گسترده دانش آموزان قرار گرفته است.

جلد دوم این کتاب نیز پاسخ های تشریحی جلد اول به همراه آموزش نکته های مربوط و تشریح پاسخ صحیح میباشد.


نشر الگو

نشر الگو برای مقاطع دهم و یازدهم و دوازدهم این کتاب ها را منتشر کرده است.


موج آزمون زیست این انتشارات آزمون های جمع بندی زیست شناسی برای دوران جمع بندی کنکور میباشد، به همراه گستره از از درسنامه ها و نکته های کاربردی برای داوطلبان آزمون سراسری.

آزمون های جامع که بیشتر آن تالیفی میباشد به همراه پاسخ نامه های تشریحی و نکات آموزشی.

دانش آموزان عزیز و داوطلبان کنکور سراسری برای تهیه کتاب های زیست نشر الگو و خرید کتاب های نشر الگو میتوانند به فروشگاه اصلی این انتشارات یعنی کتاب جم مراجعه نمایند.

تخفیف های متنوع به همراه تنوع گسترده از ناشران کشور، مشاوره رایگان خرید و پشتیبانی 24 ساعته و خدمات پس از فروش (تعویض و مرجوعی) از ویژگی های این فروشگاه میباشد.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ به این مقاله امتیاز بدید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد امتیاز ها: 0

تا حالا امتیازی ثبت نشده است! برای این مقاله امتیاز ثبت کنید.

حسین شریفی

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا