تغییر متن کپی رایت فوتر وردپرس

تغییر متن کپی رایت فوتر وردپرس

تغییر متن کپی رایت فوتر وردپرس

پس از نصب قالب به طور حتم میخواهید متن کپی رایت فوتر را تغییر یا حذف نمایید. به چندین روش میتوان این کار را انجام داد. عجله نکنید، مدت کمی از زمان خود را برای خواندن این پست صرف کنید.

روش های تغییر متن کپی رایت فوتر

۱- ویرایش فایل style.css قالب:

در اولین روش میتوانید بخش کپی رایت و توسعه شده توسط تیم را از دید کاربران مخفی کنید. این کار توصیه نمیشود چون لینک های مخفی در بهینه سازی موتورهای جستجو تاثیر منفی میگذارد. وارد بخش نمایش> ویرایشگر> style.css شوید، سپس کد زیر را به فایل اضافه و ذخیره کنید.

[php]

#site-info {display:none}

[/php]

پس از نمایش سایت دیگر لینک متن کپی رایت در بخش فوتر را نخواهید دید.

۲- ویرایش فایل footer.php قالب:

در روش دوم میتوانید فایل footer.php را ویرایش کنید، در بخش نمایش> ویرایشگر> footer.php کلیک کنید، سپس کد فوتر مانند زیر را یافته، یا آن را حذف و یا آن را ویرایش کنید و عبارات دلخواه خود را بنویسید.

[php]

<div class="site-info"> <?php /** * Fires before the Twenty Fifteen footer text for footer customization. * * @since Twenty Fifteen 1.0 */ do_action( ‘twentyfifteen_credits’ ); ?> <a href="<?php echo esc_url( __( ‘https://wordpress.org/’, ‘twentyfifteen’ ) ); ?>"><?php printf( __( ‘Proudly powered by %s’, ‘twentyfifteen’ ), ‘WordPress’ ); ?></a>

[/php]

۳- نصب و راه اندازی افزونه Remove Footer Credit:

در روش سوم میتوانید افزونه Remove Footer Credit را دانلود، نصب و فعال سازی کنید. سپس در بخش ابزارها گزینه جدیدی به نام Remove Footer Credit در پنل مدیریت وردپرس اضافه می شود.

وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید، در باکس اول متن یا کد html “کپی رایت یا توسعه شده توسط” در سایت خود را در این باکس کپی کنید و عبارت دلخواه خود را در باکس دوم نوشته و روی دکمه save کلیک کنید.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان