افزونه تخفیف برای اولین سفارش مشتری

افزونه تخفیف برای اولین سفارش مشتری

افزونه تخفیف برای اولین سفارش مشتری

تاکنون مطالب بسیاری در مورد نحوه ارائه تخفیف در ووکامرس آموزش داده ایم. امروز قصد دارم افزونه ای به شما عزیزان معرفی کنم که به مشتریان شما در اولین خرید محصولات تخفیف داده شود. با افزونه First Order Discount Woocommerce میتوانید تخفیف ویژه ای به مشتریان خود در اولین سفارش با شرایط مختلف ارائه دهید.

نحوه کار با افزونه First Order Discount Woocommerce

همانند همیشه افزونه را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی افزونه گزینه جدیدی به نام  First Order Discount به منو ووکامرس در پنل مدیریت وردپرس ایجاد می شود.

وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید، در این بخش در ابتدا باید نوع تخفیف که در سایت فروشگاهی خود میخواهید ارائه دهید را انتخاب کنید. انواع تخفیف عبارتند از: “حمل و نقل رایگان، محصول رایگان، تخفیف ثابت، تخفیف درصدی”.

سپس در بخش Discount value مفدار تخفیف دلخواه تان را بنویسید و تغییرات لحاظ شده را ذخیره کنید. حال باید وارد بخش ووکامرس> کوپن شوید. چه جالب! اره نوع تخفیف که در بالا مشخص کردید را در اینجا می بینید. آن را ویرایش کنید.

اکنون در صورت دلخواه نام کوپن را تغییر داده و اطلاعات کوپن را ببینید و فیلدهای خالی مانند هزینه تخفیف، اجازه حمل و نقل رایگان، تاریخ انقضای کوپن را پر نمایید. و همچنین دسترسی های به کوپن را برای مشتریان خود میتوان محدود کرد. و در آخر در تب محدودیت استفاده، 

بدین حال وقتی که مشتریان شما برای اولین بار وارد فروشگاه تان می شوند و محصولی را خریداری میکنند، به آنها تخفیف تعلق میگیرد. دیدید چقدر کار با افزونه آسان بود.

در کل گذاشتن تخفیف برای محصولات تان باعث افزایش فروش در فروشگاه شما می شود و باعث می شود بازدید کنندگان بیشتری جذب کنید. به این دلیل که امروزه اجناس گران و اقتصاد کم رونق است و خیلی از افزاد نمیتوانند هزینه گزافی برای محصول مورد علاقه شان پرداخت کنند.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان