افزونه درج تخفیف برای چند محصول ووکامرس

افزونه درج تخفیف برای چند محصول ووکامرس

افزونه درج تخفیف برای چند محصول ووکامرس

اجرای تخفیفات در هر فروشگاه اینترنتی یک امر عادی است. گاهی به مناسبت های مختلف و گاهی با تغییرات فصلی صورت می گیرد. تا الان هر تخفیفی که در فروشگاه خود اعمال کردیم برای یک محصول بصورت تکی انجام می دادیم.

امروز می خواهیم یک افزونه بسیار کاربردی به شما معرفی کنیم که تمام محصولات و یا تعدادی خاص شامل تخفیفی که مورد نظر خودتان می باشد، قرار دهید. این افزونه مناسب برای فروشگاه های بزرگ با محصولات متنوع که دسته های مختلفی از محصولات قرار دارد، می باشد.

راه اندازی افزونه YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts

در مرحله اول افزونه را نصب و فعال می کنیم. راه اندازی و کار با این افزونه بسیار آسان است. مانند همیشه ابتدا وارد پنل تنظیمات افزونه می شویم، تا تغییرات را اعمال کنیم. در قسمت General Settings افزونه یک دکمه روشن و خاموش دارد که فعال یا غیر فعال بودن افزونه را معین میکند. در قسمت Add a new rule می توانیم معین کنیم که تخفیف مورد نظر برای محصولات چه مقدار باشد. سپس با زدن دکمه Add a new rule تخفیف را برای محصولات اعمال می کنیم. همچنین این امکان را دارد که مقدار تخفیف را بصورت حداقل و حداکثر می توانید بصورت دلخواه تغییر دهید.

در نظر داشته باشید که می توانیم تخفیف ها را بر اساس دسته بندی های محصولات انتخاب کنیم و برای هر دسته تخفیفی مجزا داشته باشیم. و در نهایت با انتخاب دکمه ی save changes تغییرات را که انجام داده اید بر روی سایت اعمال کنید.

اکنون می توانید تغییرات را بر روی سایت خود ببینید. این افزونه کاربرد بسیاری برای سایت های فروشگاهی دارد. تا بتوانند محصولات خود را از تخفیف های ویژه ای قرار دهند. امیدواریم این آموزش مورد استفاده برای شما قرار گیرد.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان