حسین سلطان محمد شریفی

در تلاش هستیم تا آموزش های کاربردی در دسته بندی های متنوع را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

انشا با موضوع عید نوروز

انشا با موضوع عید نوروز
در این نوشته شما می خوانید :

انشا با موضوع عید نوروز

عید نوروز یک فرهنگ بسیار کهن با ریشه قوی در میان ایرانیان دارد که با گذشت چهارفصل اولین روز از اولین ماه سال را جشن میگیرند در عید نوروز مرسوم است که همه برای دید و بازدید به منزل یکدیگر می‌روند صحبت و احوالپرسی می‌کنند و… در آستانه عید همگی با تازه شدن سال به فکر تازه کردن لوازم منزل پوشاک و … می باشند.

در لحظه سال تحویل  همه ی  اعضای خانواده دور هم جمع میشوند در کنار سفره هفت سین می نشینند ودعا می خوانند برای هم آرزوی خوب می کنند و به قسمت عالی دستان میرسیم عیدی، و برزگتر ها به و کوچکتر ها عیدی می دهند.

عید به طور رسمی  روز تعطیل می باشد ولی دانش آموزان و دانشجویان تا تاریخ 13 فروردین ماه تعطیل خواهند بود و اوقات خوشی را سپری خواهند کرد.

گفتیم 13 به در، در 13 فروردین ماه که روز طبیعت می باشد همگی به اتفاق خانواده به همراه دوستان آشنایان به دل طبیعت رفته و مشغول به خوشگذرانی وتفریح صرف نهار خواهیم بود اما حال یک نکته را تا از یاد نرفته گوش زد کنم، طبیعت را دوست داشته باشیم و به آن احترام بگذاریم در 13 به دربه طبیعت آسیب نزنیم زباله نریزیم و… .

البته نباید از یاد ببریم که حضور در طبعیت می تواند حس خوب و مثبتی را برای شروع سال جدید به وجود اورد.


نتیجه گیری

اما حال میخواهم از فردای بعد از 13 به در بگویم که همگی باید با خستگی پس از 13 روز تعطیلی باید به مدرسه و دانشگاه و سر کار بروید که سخت ترین قسمت ماجرا آنجاست که میخواهید 13 به در تمام نشود احساس میکنم زیاد صحبت هایم با شما عزیزان ادامه دار شد.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ به این مقاله امتیاز بدید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد امتیاز ها: 0

تا حالا امتیازی ثبت نشده است! برای این مقاله امتیاز ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.