اموزش افزودن مگامنو در وردپرس + افزونه

افزونه افزودن مگامنو در وردپرس

اموزش افزودن مگامنو در وردپرس + افزونه

 امروز با یکی دیگر از افرونه های مگامنو در خدمت‌تان هستیم. در آموزش پیش رو چگونگی افزودن مگامنو در سایت وردپرسی را توضیح می دهیم.

چرا مگامنو در وردپرس ایجاد کنیم؟

مگامنو مناسب برای وب سایت هایی است که از محتوای زیادی برخوردار هستند و کاربران بتوانند به تمامی محتویات در منو دسترسی داشته باشند. در حالی منو های ناوبری پیش فرض وردپرس به شما امکان اضافه کردن منوهای کشویی و اضافه کردن آیکون های تصویر در کنار هر مورد را به شما میدهند، اما گاهی اوقات تنها نیاز به یک مگامنو دارید.

افزودن یک مگامنو در وردپرس

اولین کاری که انجام میدهید افزونه Max Mega Menu را دانلود و فعالسازی کنید. سپس منو جدیدی به نام مگامنو به پیشخوان وردپرس شما اضافه میشود. وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید. تنظیمات پیش فرض برای اکثر وب سایت ها کار می کنند. با این حال، شما باید رنگ منو را تغییر دهید. چون آنها با رنگ پس زمینه قالب شما مطابقت دارند.

با عمل inspect میتوان کد رنگ پس‌زمینه قالب را یافته و یادداشت کنید. سپس وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید و روی مگامنو> پوسته منو> نوار منو کلیک کنید.

در اینجا میتوانید رنگ پس زمینه ای که کپی کردید را در بخش پس زمینه منو جایگذاری کنید و در اخر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید.

پس از پیکربندی مگامنو نوبت به ایجاد آن می رسد. روی نمایش> فهرست ها کلیک کنید و در متاباکس تنظیمات مگامنو، مگامنو را فعال و در بخش ساختار فهرست روی هر منو کلیک و دکمه مگامنو را انتخاب کنید.

سپس در این صفحه میتوانید تعداد ستون ها را مشخص و هر تعداد ابزارک که مایل هستید به منو اضافه کنید و حالت نمایش زیر منو را به صورت آبشاری، استاندارد یا شبکه ای نمایش دهید.

پس از افزودن ابزارک ها روی آیکون آچار کلیک و ابزارک را ویرایش کنید و در آخر فراموش نکنید تغییرات را ذخیره کنید. برای هر منو، همین روش را به کار ببرید و از مگامنو وب سایت خود لذت ببرید.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان