افزونه غیرفعال کردن اعلان آپدیت افزونه

افزونه غیرفعال کردن اعلان آپدیت افزونه

افزونه غیرفعال کردن اعلان آپدیت افزونه

همیشه در پیشخوان وردپرس هشدارهایی و اعلان هایی برای به روز رسانی افرونه های نصب شده مشاهده می کنید. حال گاهی اوقات نیاز داشتید این اعلان و هشدارها را از پیشخوان وردپرس خود مخفی کنید.

با افزونه ای که از مخزن وردپرس به شما عزیزان معرفی میکنم میتوانید این عمل را در سایت خود برقرار کنید. و اعلان های افزونه و هشدارهای درون خطی در پنل مدیریت وردپرس را غیرفعال و یا مخفی کنید.

نحوه کار با افزونه WP Hide Plugin Updates and Warnings

همانند همیشه افزونه را نصب و فعال کنید، پس از فعال سازی افزونه منو جدیدی به نام MENU_ITEM در پیشخوان وردپرس اضافه می شود. وارد صفحه شده و تمام افزونه های نصب شده یا برخی از آنها را فعال و روی دکمه OPTIONS_SAVE_BUTTON کلیک کنید.

اگر فقط گزینه OPTION_WARNINGS_HEADING را فعال کنید، تنها هشدارهای درون خطی در پیشخوان وردپرس مخفی و نمایش داده نمی شود.

حال اگر قصد دارید اعلان به روز رسانی تمامی افزونه ها را غیر فعال کنید گزینه دوم را انتخاب کرده، حال تمامی افزونه ها انتخاب شده اند.

اکنون پس از وارد شدن به صفحه افزونه ها دیگر اعلان و هشدارهای به روز رسانی افزونه ها نمایش داده نمی شوند. حتی می توانید افزونه های دلخواه خود را انتخاب و تنها آنها را مخفی کنید. و پیام به روز رسانی بقیه موارد در سایت نمایش داده شود.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان