افزونه امتیاز دهی به کاربران سایت

افزونه امتیاز دهی به کاربران سایت

افزونه امتیاز دهی به کاربران سایت

اصولا در تمامی فروشگاه های امروزی متد جدیدی به نام امتیازدهی استفاده می شود. در این متد کاربران می توانند با انجام یکسری کارها در سایت شما امتیاز کسب کنند و با امتیاز اضافه شده به مقدار اعتبار در کیف پول محصولات مورد نظرشان را خریداری کنند. به مجموع این کارها Gamification یا بازی سازی گفته می‌شود که یکی از مباحث مهم و کاربردی در بحث UX یا همان User Experience هست که در این روش با سرگرم کردن کاربر، او را به طرفدار پر و پا قرص وبسایتمان تبدیل می‌کنیم.

با افزونه ای که امروز معرفی می کنم میتوانید این قابلیت جدید را در فروشگاه خود اضافه کنید و به هر کاربر بر اساس عملکردی که انجام میدهند امتیاز دهید. سپس کاربر می‌تواند از این امتیاز شروع به خرید محصولات نماید. به فرض مثال به هر کاربر به ازای بازدید از مطالب یا گذاشتن دیدگاه سایت شما ۱ امتیاز دهید که نرخ هر امتیاز را خودتان می توانید مشخص کنید. با ما همراه باشید.

نحوه کار با افزونه MyCRED

ابتدا افزونه myCRED را نصب و فعال کنید. بعد از فعالسازی افزونه در همان صفحه نصب افزونه در بالا یک اعلان به شما نمایش داده می شود و از شما خواسته می شود تا چند دقیقه از وقت خود را صرف راه اندازی افزونه کنید. روی آن کلیک کنید.

حال گزینه های مهم را بررسی می کنیم:

پسوند: در این بخش پسوند سیستم امتیازدهی خود را وارد کنید.

پیشوند: پیشوند قبل از مقدار نمایش داده می شود.

برچسب ها: در این قسمت دو گزینه Singular و Plural وجود دارد. عبارت دلخواه خود را جایگزین کنید.

Exclude by User ID : در این قسمت شناسه کاربرانی که نمی خواهید از این سیستم امتیاز دهی استفاده کنند را بنویسید.

بعد از اینکه فیلد ها را تکمیل کردید در انتها بر روی دکمه Create Point Type کلیک کنید.

حالا افزونه کیف پول مثلا EDD Wallet را برای Easy Digital Downloads و یا افزونه‌های کیف پول ووکامرس را نصب کنید. افزونه بصورت خودکار میزان اعتبار کاربر را در کیف پول آن کاربر نمایش خواهد داد.

گردآوری توسط: تحقیقستان

343

تصور ذهنی ، یکی از نیرومند ترین و موثرترین راهکارها برای تحقق هر چیزی است. امیدوارم در تحقیقستان، شما را به نیازهایتان نزدیک کنم و از تجربه های بنده بهره کافی را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

magnifier
توسط
تومان